Joga v Albánsku - lietadlo

letecky hotel 3* Náročnost 1.5

Úvod:

Albánsko - spojenie kultúr. Jedna z posledných možností ocitnúť sa v nekomerčnom prostredí a krásnej prírode bez davu turistov. Túžite po zabudnutom kraji a krásnych plážach v Európe? Znie to bláznivo? Všetko si s nami môžete dopriať. Poznanie, more, joga, zábava i paddleboarding. Ak milujete vodu ako ja, nechajte sa vtiahnuť do dobrodružstva na hranici volnomyšlenkářského surfistov či disciplinovaného jogína v oblasti plnej stretu kultúr a poznania. Ponúkame pobyt s polpenziou vo veľmi pokojnej časti Albánska, v súkromnom hoteli uprostred kopcov, bez davu turistov, s krásnym čistým morom, denne s rannej a večernej lekcií power jogy. Pobyt je určený hlavne tým, ktorí si radi zacvičia, zaplávajú, objavia nové miesta, tradície a stredomorskú kuchyňu v južnej časti Albánska. Vzduch je veľmi príjemný, more na dosah, hodiny jogy vyplní fakultatívne výlety do okolitých miest prepojených plážami. Vrcholom je polostrov Karaburun a jeho nebesky biele štrkové pláže sa sýto modrozeleným morom. Poďme si spoločne užiť týždeň pohybu, relaxácie a večernej zábavy so skúseným sprievodcom a cvičiteľkou jogy, ktorí vám budú radi robiť spoločnosť.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: odlet z ČR, prílet do Tirany, transfer na ubytovanie do hotela.
 • 2. den: ranná joga, kúpanie na hotelovej pláži, podvečerná a večerné Vlora (Vlorë) s prekrásnou mešitou MURADIA, múzeom albánskej nezávislosti, námestí Vlajky, Pamätník nezávislosti s panoramatickým výhľadom na mesto.
 • 3. den: ranná joga, jednodňový výlet miestnymi mikrobusmi (cca 15 EUR) po čarokrásnom panoramatickom pobreží albánskej riviéry do QEPARA u Palermského zálivu s ponorkovou základňou a pevnosťou Aliho Pašu Tepelenského, zastávka v romantickej dedinke DHËRMI s gréckou menšinou a mnohými kostolíkmi umiestnenými v malebnej scenériu na svahu hôr, zemné pyramídy, nekonečné olivové háje a prímorské letovisko HIMARE, večerné joga.
 • 4. den: ranná joga, kúpanie na hotelovej pláži, večerné joga.
 • 5. den: ranná joga, jednodňové (cca 35 EUR) alebo dvojdenný výlet s prenocovaním v stanoch (cca 45 EUR), výlet morskými kajaky v divokej prírode odľahlej časti polostrova Karaburun, kam je možné sa dosť iba loďou, večerné joga.
 • 6. den: ranná joga, kúpanie na hotelovej pláži, večerné joga.
 • 7. den: transfer na letisko v Tirane, odlet do ČR.
 • Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Tirana vč. let. tax a poplatků cca 8 500 Kč, transfer z/na letiště, 7x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích, 7x polopenze, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, cvičitel jógy, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje". Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 490 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 240 Kč.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 490 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 240 Kč.
 • Ubytování: hotel leží na břehu Valonského zálivu uzavřeného na jedné straně prstenem albánských velehor se slovutným Llogarským průsmykem, na straně druhé téměř nepřístupným divokým poloostrovem Karaburun, který nezapře svůj název (turecky Karaburun - černý mys), strava středomořská, prvky italské, řecké či albánské kuchyně. V hotelovém komplexu se nachází obrovská terasa určená k ranní a večerní józe. Hotelová restaurace je otevřená celý den. Večery jsou velmi příjemné díky otevřené venkovní terase. Pláže přímo u hotelu.


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Albánsko Albánsko
Typ zájazduLETECKÉ ZÁJAZDY
UbytovanieHotel
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupné miestaPraha hl.m.
Zájazdy do destinácií
Albánsko - zájazdyQrCode image