Rakúsko - Pohodový týždeň na bicykli - Taurská údolie s kartou

Náročnosť 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika Novinka Hochköning Card

Rakouské Alpy - dovolená na kole pod Alpy s kvalitním zázemím

Úvod:

Táto novinka roku 2019 nás zavedie do krásneho údolia pod majestátnou horou Hochkönig a okolie Zell am See, ktoré patrí patria do jednej z najkrajšej časti spolkovej krajiny Salzbursko. Trasy sú vyberané tak, aby ich mohli ísť skúsení i sviatočné cyklisti - možnosť skrátenia. Nielen, že sa prejdete na bicykli, ale spoznáte aj najväčšie vodopády Rakúska v blízkosti Krimml, ktoré padajú v kaskádach až z výšky 400 m. Všetci klienti dostanú tzv. Kartu Hochköng Card, ktorá ešte viac spríjemnia pohodu tohto zájazdu - ponúka totiž zadarmo využitie letné sánkarskej dráhy, lanovky v okolí Maria Alm alebo miestneho kúpaliska. Ubytovaní sme v komfortnom *** hoteli v pokojnej lokalite, ale pritom blízko všetkých aktivít v izbách s vlastným soc. zariadením, sat TV .... Raňajky sú formou švédskeho stola a večere menu o 4 chodoch vrátane šalátového bufetu.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: odjazd vo veľmi neskorých hodinách z ČR do Rakúska .
 • 2. den: ráno príjazd do MARIA Almu, dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možností hotela, neskôr prvé zoznámenie s okolím Saalfelden - od hotela okružná cyklistickým chodníkom okolo jazera Ritzensee, do Saalfelden a okolo golfového ihriska späť do hotela ( 20 km ), večera.
 • 3. den: raňajky, odchod busom do Krimml, prehliadka svetoznámych vodopádov, ktoré padajú až z výšky 400 ma patrí medzi absolútnu prírodné skvosty celého Rakúska, ďalej po nádhernej časti Tauernradweg okolo rieky KRIMMLERACHE krásnym Pinzgauským údolím (60 km) až do ZELL AM SEE, až do nášho hotela. Možnosť cyklotrasu skrátiť jazdou súkromného vláčika, ktorého trať je v tesnej blízkosti cyklotrasy, večera.
 • 4. den: raňajky, odchod busom k tiesňave TAXENBACHKLAMM, ktorú si v pokoji prezrieme a na bicykli späť do hotela opäť po ďalšej časti Tauernradweg okolo nádherného jazera ZELLER SEE až do hotela, opäť pohodlná trasa s veľkým množstvom občerstvenie, možnosť prehliadky lyžiarskeho strediska ZELL AM SEE, celkom 50 km, grilovanie.
 • 5. den: raňajky, odchod busom do Lofer, možnosť občerstvenia či krátkej návštevy mestečka, potom po už známej TAUERNRADWEG okolo rieky a tiesňavy SEISENBERGKLAMM - krátka prehliadka a ďalej cez MARZON až do hotela - pohodlná cyklotrasa (cca 40 km) väčšinou okolo rieky Saalach, večera.
 • 6. den: raňajky, deň s turistikou bez kolies (pre záujemcov možnosť cyklovarianty) odchod busom do Mühlbach, výjazd kabínkovou lanovkou na tzv. stredný bod Salzburska, základný variant (náročnosť 2 z 5; 6 hod., ↑360 m, ↓800 m): opäť po časti cisárskej cesty s krásnymi výhľadmi na masív Hochkönig cez Schneeberg (1 921 m) a AHORSTEIN (1 855 m) až do Dienten (1 120 m), pre menej zdatných možnosť kratšie túry len k DIENTALMU (1 380 m) a odtiaľ busom pre druhú skupinu a všetci odchod do hotela, večera.
 • 7. den: raňajky, odjazd do ČR, príchod v neskorých popoludňajších hodinách.
 • Poznámka II: Vzhľadom k tomu, že naplnenie cyklistické časti programu je priamo závislé na vhodných poveternostných podmienkach , CK si vyhradzuje právo na úpravu programu v prípade nepriaznivého počasia . Detské ceny platia pre deti ubytované spolu s 2 dospelými osobami . Zvozy platí len pre peších variantu zájazdu !
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 4x večera, 1x grilovanie, karta Hochkönig Card, vstup do relaxačnej zóny, doprava klimatizovaným autobusom s cyklovlekem, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné , čo nie je uvedené v odseku " Cena zahŕňa " .
 • Příplatky: 1lôžková izba 1 900 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov 254 Kč.
 • Stravování: polpenzia. Raňajky sú formou švédskeho stola a večere menu o 4 chodoch s výberom vrátane šalátového švédskeho stola.


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Rakúsko Rakúsko
Rakúskej Alpy Rakúskej Alpy
Alpy Alpy
Typ zájazduCYKLOZÁJAZDY
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájazdy do destinácií
Rakúsko - zájazdy
Rakúskej Alpy - zájazdy
Alpy - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy