Francúzsko aktívna dovolenka a zájazdy 2019/2020Fotogaléria destinácie FrancúzskoFotogaléria destinácie Francúzsko
Zaujímavé a užitočné informácie o Francúzsko
Zaujímavé miesta z destinácie - Francúzsko


Francúzsko ponúka svojim návštevníkom všetko , po čom môže cestovateľ len zatúžiť . Na poznávacích zájazdoch do tejto krajiny preto môžete spoznať prehistorická miesta rovnako tak ako hypermoderný štvrte životom kypící miest .
Ponoriť sa môžete do blankytné modro Stredozemného mora , rovnako ako stúpať na najvyššie vrcholy Európy . Chuťové poháriky môžete posteklit za pár eur tou najobyčajnejšie bagetou s vynikajúcim syrom , olivami a stolovým vínom , rovnako ako minúť mesačnú výplatu za jediný večer v najlepších reštauráciách starého kontinentu . Poďte preto s nami na zájazd za poznaním všetkých kútov Francúzska. Začať môžeme hneď na nádherných plážach s bielym pieskom pod strmými štítmi divoké Korziky .
Menhiry , dolmeny a divoké pobrežie s útesmi poďte objaviť v Bretónsku . Vojnovú históriu si osviežime na brehoch Normandie , nazývanú záhradou Atlantiku . Dlhoročným cestovateľským hitom je potom francúzska riviéra a jej notoricky známa , filmy opradená mesta St.Tropez , Cannes či Nice . Na bicykli , pešo alebo v kanoe môžete vďaka jednému poznávacímu zájazdu okúsiť chuť preslávené Provence s jej kaňony , riekami , zapadlým dedinami a poľami levandule . Na našich poznávacích zájazdoch do Francúzska Vás ale zavedieme aj do menej známych miest Alsaska , do čarovnej prírody oblasti Jura pri hraniciach so Švajčiarskom . Prekvapíme Vás návštevou opomínaného Laanguedocu alebo tiesňavy prístupné len po riekach v pohorí Causses . Prepotiť niekoľko trik s nami môžete v Pyrenejách , kde nezabúda navštíviť najkrajšie národný park pohorie Ordesa .

Nezabúdame však ani na neošúchanou klasiku a každý rok vyrážame na poznávacie zájazdy do metropoly nad Seinou Paríža alebo za krásou zámkov na Loire . Naše poznávacie zájazdy Vás zavedú nielen do prírody , ale aj k takým architektonickým skvostom akým sú záhrady vo Versailles , moderné parížska štvrť La Défense , Canal du Midi či diaľničný most u Millau . Skrátka vyberie si každý cestovateľ - turista , milovník architektúry , znalec dobrého vína či adrenalínový nadšenec .

Francúzsko - dovolenka a zájazdy

Cenové rozpětí:
Dĺžka pobytu:
« « 1 12 20 21 22 » »
 • Francúzsko - Alsasko na bicykli - vínna cesta *
  UZAVŘENO
  CYKLOZÁJAZDY

  Navštívené destinácie:Francúzsko Francúzsko

  Termín:20. 9. - 25. 9. 2019

  Dĺžka:6 dní

  klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika Náročnost 1.5

  Běžná cena 9 490


 • Francúzsko - Paríž a zámok Versailles
  POZNÁVACIE ZÁJAZDY

  Poznávacie zájazdy Francúzsko - Paríž - Kúzlo MESTA nad Seinou silnie Už viac ako dvetisíc nechať Už viac ako dvetisíc rokov pridávajú Králové, cisárovi prezidenti Francúzska Klenoty robiť Kultúrne pokladnice akú Paríž bezpochyby JE. Poďte s nami spoznať túto metropolu - rímske posádkové mesto, mesto Univerzitný, Sídlo stredovekých panovníkov, mesto revolúcie, cisárstva republiky, mesto mody elegancie, klenotnica kultúry umenia

  Navštívené destinácie:Francúzsko Francúzsko

  Termín:4. 12. - 8. 12. 2019

  Dĺžka:5 dní

  Náročnosť 1 klimatizovaný autobus hotel snidane

  Běžná cena 5 990


 • Francúzsko - Paríž - metropola nad Seinou (letecky)
  POZNÁVACIE ZÁJAZDY

  Poznávací zájezdy - Francie - Paříž - Frederyk Chopin před více než 150 lety řekl: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, moderně zrenovované čtvrti, honosné operní scény a sebevědomí občané. Vždyť na výstavbě tohoto města se podílela po staletí celá Francie. Paříž je jeviště, na němž jsou dějiny kulisami a divadlo života nepřetržitým představením.

  Navštívené destinácie:Paríž Paríž

  Termín:12. 12. - 15. 12. 2019

  Dĺžka:4 dní

  Náročnosť 1 letecky bus hotel 3* snidane

  Běžná cena 12 790


« « 1 12 20 21 22 » »

Francúzsko aktívna dovolenka a zájazdy 2019/2020
Zájezdy v uplynulých termínech