Korzika - pobyt s výlety

Náročnosť 1 klimatizovaný autobus trajekt - lodní doprava bungalov vlastni strava Děti vítány bazén TIP CK Poznání

Pobytový zájazd na Korziku s výletmi - všetky autokarovej výlety v cene zájazdu. Ubytovanie v objekte s detským a veľkým bazénom.


Úvod:

VŠETKY autokarový výlet V CENE ZÁJAZDU! 10 a * 12 dňová pobytový zájazd s výletmi na Korziku, ostrov, ktorého najkrajšie subtropická príroda ponúka nielen azúrové more s fantastickým pobrežím, ale aj štíty horských velikánov, romantické kaskády a zákutia v tieni storočných pínií a korkových dubov.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Korsika - dovolená - program zájazdu

 • 1. - 2.den: odjazd z ČR (upresnenie času odchodu v závislosti na novom cestovnom poriadku trajektov), ​​trajektom z Talianska do BASTIE na Korzike. Návšteva starobylého CORTE s hrdo sa týčiace citadelou pod horskými velikánmi (táto zastávka platí pre zájazdy s nočným trajektom). Prekrásnym hornatým vnútrozemím pokračujeme na západné pobrežie do jednej z najkrajších zátok Valinco pri mestečku Propriano, ktorá je ideálnym miestom na podnikanie výletov po celej Korzike. Ubytovanie v bungalovoch.
 • 3. den: zátoka Valinco u PROPRIANO je vyhlásená svojimi plážami, ale nie je preplnená farebnými slnečníkmi s telami "slnku smažiacich" sa turistov. Dlhá piesočnatá pláž, na jednej strane zakončená rovnomenným mestečkom a na druhej skaliskami s janovskou vežou. Dopoludnia kúpanie a odpočinok pri mori, popoludní zoznámenie s mestom.
 • 4. den: pre záujemcov celodenný výlet. Odchod do Evisu (805m) - odtiaľ príjemný pozvoľný zostup do tiesňavy SPELUNCA (2 - 3h). Je to jedna z najkrajších atrakcií ostrova, možnosť osviežujúceho kúpania v kaskádach. Po obede návšteva neďalekého malebného mesta PORTO a prekrásnou janovskou vežou. Popoludní navštívime bizardné skaly CALANCHE (UNESCO). Po krátkej prestávke touto pastvou pre oči, kde farebné skalné útvary ostro kontrastujú s azúrovou hladinou mora, pokračujeme do neďalekého CARGHESE, ktorého obyvatelia sú potomkami Grékov.
 • 5. den: kúpanie a pobyt pri mori, neskoro popoludní pre záujemcov návšteva neďalekého presláveného náleziska prehistorickej kultúry FILITOSA s mnohými menhiry, večerné život v "najkorzickejšom" meste SARTENE. Z úzkych romantických a krivoľakých uličiek Sartene na nás dýchne duch minulosti vendety a pirátskych výprav.
 • 6. den: ráno pre záujemcov výlet s turistikou prekrásnou scenériou skalných veží BAVELLA, najznámejšie atrakcie ostrova. Dve varianty obtiažnosti. Miernejšie variantu zvládne každý bez toho, aby bol o niečo ochudobnený. Neskoro popoludní kúpanie a pobyt pri mori.
 • 7. den: ráno prejazd do vyhláseného BONIFACIA. Prehliadka mesta, ktoré je svojimi belostnými útesmi radené k najväčším pozoruhodnostiam Európy. Pre záujemcov plavba loďou pod skalnatými útesmi (cca 20 EUR / os.), Možnosť kúpania pri skalísk alebo fotogenické prechádzky po útesoch až k majáku na pláž pri ostrovčeku St. Antoine.
 • 8. den: pre záujemcov odchod do hlavného mesta Korziky - AJACCIO. Po prehliadke mesta, ktorá bude najviac venovaná jeho rodákovi Napoleonovi Bonaparte, sa vydáme k neďalekým ILES Sanguinaires. Tu si spoločne zájdeme k prekrásnej janovskej veži. Návrat do kempu.
 • 9. den: ráno odchod z kempu do BASTIE, v prípade času krátka prehliadka prístavného mesta (jej dĺžka závisí na cestovnom poriadku trajektov). Trajektom plavba do Talianska. Odchod smer ČR.
 • 10. den: návrat do ČR.
 • Poznámka I: * Termín s týmto označením je rozšírený o dva programové dni navyše. 1. programový deň navyše (9.): kúpanie a relaxácia pri mori. 2. programový deň navyše (10.): ráno pre záujemcov krátky prejazd na nádhernú bielu pláž ROCCAPINA so skalnými útvarmi zvanými Leví kamene (Rocher du Lion) s možnosťou nenáročné pešie túry na vedľajšiu pláž d'Erbaju s malými piesočnými dunami, popoludní späť na ubytovanie. Zájazd je kombinován so zájazdom Korzika - turistika a relaxácie.
 • Poznámka II: Vzhľadom k tomu, že cestovné poriadky trajektov na sezónu 2019 nie sú presne známe v čase uzávierky katalógu, CK si vyhradzuje právo úpravy programu z dôvodu zmeny cestovného poriadku trajektov. Zvozy sa uskutočňujú od 4 osôb. Zvozy sa uskutočňujú od 4 osôb, nástupné miesto Bratislava je od 6-tich osôb.
 • Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusom, trajekty, vstupné a výstupné korzické daň, pobytová taxa, autokarovej výlety podľa programu, 7x ubytovanie v bungalovoch vrátane obliečky (u termíne s * 9x ubytovanie), vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy, lodný výlet a všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: nezaujaté lôžko: 1. termín 4 800 Kč, 2. termín 6 900 Kč, 3. termín 4 800 Kč, 6x polopenze - 3 chodové francúzske menu so sklenkou vína 3 120 Kč (začína 3. deň raňajky a končí 8. deň večera), termín s * 8x polopenze (3. - 11. deň) 4 160 Kč, poistenie liečebných výloh v zahraničí vrátane zálohy 350 Kč, * 420 Kč.
 • Stravování: bez stravy, možnosť prikúpiť polopenzi.
 • Ubytování: jednoduché bungalovy v zátoke Valinco u PROPRIANO, cca 300 m (podľa vzdialenosti od recepcie) od pláže. Bungalov : dve navzájom oddelené 2lôžková a 3lôžková spálňa - odporúčame pre 2 dospelé osoby a deta (palanda + samostatné lôžko). Oddelená spoločná kuchynka (chladnička, varič, základný riad), spoločná kúpeľňa (WC, umývadlo, sprcha) a terasa. Kemp je vybavený detským a veľkým bazénem.Bungalovy sú zasadené do krásnej kaskádovito riešené záhrady s množstvom zelene a dvoma bazénmi. Je to skutočne príjemné prostredie a jedná sa o jeden z najobľúbenejších kempov na Korzike Aj kvôli jeho skvelej polohe. Kemp sa nachádza v blízkosti krásnej pláže a tiež je to skvelé východiskové miesto pre tie najzaujímavejšie výlety na ostrove.
 • Anotace s CK Poznání

Korsika - dovolená
základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Korzika Korzika
Francúzsko Francúzsko
Typ zájazduPOBYTOVO POZNÁVACIE
UbytovanieBungalov
Stravabez stravy
DopravaAutokarem
Nástupné miestaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, Praha, Bratislava, Břeclav, svoz do Brna: Ostrava, svoz do Brna: Frýdek-Místek, svoz do Brna: Nový Jičín, svoz do Brna: Lipník nad Bečvou, svoz do Brna: Olomouc, svoz do Brna: Prostějov
Zájazdy do destinácií
Korzika - zájazdy
Francúzsko - zájazdy

Mapa zájazdu


QrCode image

Podobné zájazdy