Palau - ostrovní perla Mikronésie s výlety

Náročnosť 1 letecky klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze bazén

Úvod:

V roku 2017 s nami môžete navštíviť vzdialený raj na zemi - oblasť Mikronézia, kde sme ubytovaní na hlavnom ostrove Koror, ktorý bude pre nás základňou pre ďalšie výlety, a kde možno absolútne relaxovať v pokojnom prostredí pri fantastické pláže s bielym koralovým pieskom. V cene sú už výlety na najzaujímavejšie miesta tohto čarovného ostrova, napr. Na severnej ostrov Badeldaob s džungľou a jedinečnými vodopády, budeme sa prechádzať po báječných plážach Mikronézie, ochutnáme šnorchlovanie s fantastickým podmorským svetom. Ubytovaní sme v **** hoteli na pláži na hlavnom ostrove, kde nájdeme jedinečné zázemie v útulných 2lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, zaistená je báječná polpenzia. Určite budete potešení aj hotelovou plážou, bazénom či fitness.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: z ČR odlet podľa letového poriadku.
 • 2. den: 2. - 3. deň: prílet na PALAU, transfer na hotel. Ubytovanie podľa možnosti hotela a prechádzka po krásnej biele pláže priamo pri hoteli, kúpanie, leňošenie, večera.
 • 4. den: raňajky, zoznámenie s hlavným mestom štátu PALAU - Koror. Navštívime EPISONOVO MÚZEUM, kde nájdeme zbierku tradičného palauského umenia. Presunieme sa na prehliadku Národného múzea a neskôr nás čaká aj menšie akvárium s menovkami. Fakultatívne ešte stihneme tradičný obed a potom už presun na hotel, večera.
 • 5. den: raňajky, celodenné voľno pri mori, relaxácia, možnosť zaistenia fakultatívne výlet do severnej časti ROCK ISLAND, večera.
 • 6. den: raňajky, dopoludnia odjazd do prístavu, odkiaľ sa loďou presunieme na severný ostrov Badeldaob, pôjdeme jednoduchý prechádzkou k vodopádom NGATPANG skrz divokú džungľou s jedinečnou faunou i flórou, nahliadneme k tajomným kamenným monolitům, neskôr sa popoludní vykúpeme v krištáľovom mori a už nás čaká odchod späť na hotel, večera.
 • 7. den: raňajky, celodenné voľno pri mori na pláži pred hotelom, večera.
 • 8. den: raňajky, celodenný výlet na ostrov Peleliu - dejisko jednej z najkrvavejších bitiek v Pacifiku. Uvidíme tanky americké, ale aj japonské, ktoré tu zostali po jednej z najkrvavejších bitiek v Pacifiku, budeme sa túlať po jednej z najkrajších pláží Mikronézia ORANGE BEACH, ďalej vystúpime na najvyššie miesto ostrova. Tento výlet zaujme aj vás, ktorí nie ste priaznivci vojen a zbraní. Prejazd na hotel a večere.
 • 9. den: raňajky, celodenné voľno pri mori na pláži pred hotelom, večera.
 • 10. den: raňajky, celodenné voľno pri hoteli, relaxácie v mori. Pre záujemcov fakultatívne výlet na šnorchlovanie u hlbokého útese BIG DROP OFF s absolútne fantastickým podmorským svetom a samozrejmosťou je aj obed - barbecue, večera.
 • 11. den: raňajky, prenajatým vozidlom preskúmame báječný ostrov Badeldaob už druhýkrát. Postupne zhliadneme "nové" hlavné mesto, pozrieme aj do tradičného domu "BAI". Určite vás nadchne aj záhadný kameň STONE FACE, ktoré tak trochu pripomínajú sochy z Veľkonočného ostrova. Na koniec cesty nás ešte čakajú najväčšie vodopády Mikronézia - NGARDMAU. Po ceste uvidíme starú japonskú železnici. Potom prejazd na ubytovanie, večera.
 • 12. den: raňajky, posledný voľno pri mori alebo fakultatívne výlet na ostrov MILKY WAY. Večera.
 • 13. den: podľa letového poriadku odchod na letisko a odlet do ČR s príletom večer alebo 14. deň ráno.
 • Cena zahrnuje: letenka vr. rokov. tax a poplatkov cca 30 000 Sk, transfer z / na letisko, 9x nocľah v hoteli, 9x polpenzia, výlety podľa programu vrátane dopravy, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy a všetko ostatné, čo nie je uvedené v odstavci "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1lôžková izba 10 000 Sk, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vr. storna zájazdu do 30 000 Sk za 715 Sk, za 60 000 Sk za 1 170 Sk, poistenie storna letenky (zdrav. dôvody) 750 Sk.
 • Stravování: polpenzia


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Mikronézia Mikronézia
Typ zájazduLETECKÉ ZÁJAZDY
UbytovanieHotel
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupné miestaPraha hl.m.
Zájazdy do destinácií
Mikronézia - zájazdyQrCode image