Termíny - přidat do oblíbených
26.07.20 - 31.07.2020ALU0172812 990 KčPřidat

Pobyt pod Alpami - Rakúsko - Relaxácia pod Dachsteinom s kartou

klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika sauna Sommer Card Dachstein Náročnost 1.5

Rakouské Alpy - Poznáte podivuhodné kouzlo této oblasti, která vás nadchne svými romantickými jezírky, krásně zářícími vápencovými stěnami či fantastickými výhledy na masiv Dachsteinu.

Úvod:

Tento zájazd vás zavedie do svetoznámej oblasti Dachstein Taury, ktorá pretína zo severu na juh hranice medzi spolkovými krajinami Salzbursko a Štajersko. Spoznáte podivuhodné kúzlo tejto oblasti, ktorá vás nadchne svojimi romantickými jazierkami, krásne žiariacimi vápencovými stenami či fantastickými výhľadmi na masív Dachsteinu. S pomocou letné karty Sommercard, ktorú dostane každý klient zadarmo, sa pohodlne dostaneme lanovkami na hrebene Schladmingerských Taur či národného parku Sölktäler alebo k ľadovcu Daschsteingletscher. Ďalej spoznáme silu vody v tiesňave, zídeme na štvorkolke z Hochwurzen. Výhodou je určite nielen miestne bus, ale aj miestne vonkajší a krytý bazén priamo v meste Schladming. Ubytovaní budete v *** hoteli na okraji svetoznámeho horského mestečka Schladming v 2lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, fénom, telefónom, sat. TV. Raňajky sú formou švédskeho stola a večere menu o 3 chodoch s výberom a šalátový švédsky stôl. Jedenkrát je miesto večere grilovanie. Práve s kartou Sommercard si možno vytvoriť vlastný program, náš skúsený sprievodca vám rád pomôže pri jeho zostavovaní. Zájazd je vhodný aj pre rodičov s deťmi - výrazné detské zľavy.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
26.07.20 - 31.07.20 20ALU01728 12 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjazd v skorých ranných hodinách do Rakúska, príchod na ubytovanie do SCHLADMING, ubytovanie podľa možností hotela, popoludní voľno, možnosť využiť kartu Sommercard (krytý bazén, výjazd lanovkou na PLANAI - po dohode aj so sprievodcom atď.), Večera.
 • 2. den: raňajky, odchod busom k lanovke Prunegg, výjazd lanovkou na Reiteralm (1750 m), možnosť výberu z niekoľkých okruhov, základný variant (náročnosť 3 z 5; 5 hod., ↑376 m): jedinečná prechádzka na vrchol RIPPETEGG ( 2 126 m) alebo okružná túra k jazeru Untersee (náročnosť 2 z 5; 2 hod.), zjazd lanovkou späť dole a potom naším alebo miestnym autobusom do hotela, večera.
 • 3. den: raňajky, odchod busom mýtnou cestou na parkovisko, výjazd lanovkou na HUNERKOGELDACHSTEIN (2 687 m nm) - fantastické vyhliadky s možnosťou krátkej prechádzky napr. K ľadovej jaskyni, zjazd na parkovisko, odtiaľ ľahkou prechádzkou k chate AUSTRIAHÜTTE (alpské múzeum) , odtiaľ k nášmu busu a odchod späť do hotela, večera.
 • 4. den: raňajky, busom na koniec údolia Untertal, vcelku ľahkou cestou k najväčším vodopádom Štajerska RIESACHFÄLLE s možnosťou odbočky na visutý most s výhľadmi. Ľahkú prechádzkou ku čarovnému jazeru RIESACHSEE, neskoro popoludní grilovanie, busom do hotela.
 • 5. den: raňajky, odchod busom do Hause, výjazd lanovkou na Krummholz, odkiaľ sú nádherné výhľady na dominantu Dachsteinu, zjazd k autobusu, prejazd do Schladmingu, popoludní kúpanie v krytom aj vonkajšom bazéne vo SCHLADMING, večera.
 • 6. den: raňajky, odchod do Admont, prehliadka benediktínskeho kláštora s najväčšou kláštornej knižnicou, prechádzka mestom, odjazd do ČR, príchod v neskorých nočných hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.
 • Poznámka II: Detské ceny platia pre deti ubytované spolu s 2 dospelými osobami
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 5x raňajky, 4x večera, 1x grilovanie, karta Sommercard (prehľad všetkých zliav na kartu na www.poznani.cz), doprava klimatizovaným autobusom, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku " Cena zahŕňa " .
 • Příplatky: 1lôžková izba 1 800 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane horskej turistiky a pripoistenie stornopoplatkov 210 Kč.
 • Stravování: polopenze - Snídaně je formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Jedenkrát je místo večeře grilování.
 • Ubytování: Ubytováni budete v ***hotelu na okraji světoznámého horského městečka Schladming ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, sat. TV a balkónem. V hotelu můžeme též využít možnost relaxace v sauně. Právě s kartou Sommercard si lze vytvořit vlastní program, náš zkušený průvodce vám rád pomůže při jeho sestavování. Zájezd je vhodný i pro rodiče s dětmi - výrazné dětské slevy.
 • Umístění: Rakousko - Dachstein

Príplatky a zľavy


 • jednolůžkový pokoj - 1 800 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 210 Kč
 • dítě 0 - 12 let - 11 990 Kč


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Rakúsko Rakúsko
Rakúskej Alpy Rakúskej Alpy
Alpy Alpy
Typ zájazduPOBYTOVO POZNÁVACIE
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájazdy do destinácií
Rakúsko - zájazdy
Rakúskej Alpy - zájazdy
Alpy - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy