Pobyt pod Alpami - Rakúsko - Relaxácia pod Dachsteinom s kartou

Náročnosť 1 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze sauna Sommer Card Dachstein

Rakouské Alpy - Poznáte podivuhodné kouzlo této oblasti, která vás nadchne svými romantickými jezírky, krásně zářícími vápencovými stěnami či fantastickými výhledy na masiv Dachsteinu.

Úvod:

Tento zájazd vás zavedie do svetoznámej oblasti Dachstein-Taury, ktorá pretína zo severu na juh hranice medzi spolkovými krajinami Salzbursko a Štajersko. Spoznáte podivuhodné kúzlo tejto oblasti, ktorá vás nadchne svojimi romantickými jazierkami, krásne žiariacimi vápencovými stenami či fantastickými výhľadmi na masív Dachsteinu. S pomocou letné karty SOMMERCARD, ktorú dostane každý klient zadarmo, sa pohodlne dostaneme lanovkami na hrebene Schladmingerských Taur či národného parku Sölktäler alebo k ľadovcu Daschsteingletscher. Ďalej spoznáme silu vody v tiesňave, zídeme na štvorkolke z Hochwurzen alebo navštívime miestny pivovar vrátane ochutnávky. Výhodou je určite nielen miestny bus, ktorý má zastávku priamo pred hotela, ale aj miestnej vonkajší a krytý bazén priamo v meste Schladming. Ubytovaní budete v *** hoteli na okraji svetoznámeho horského mestečka Schladming v 2lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, fénom, telefónom, sat. TV a balkónom. Raňajky sú formou švédskeho stola a večere menu o 3 chodoch s výberom a šalátový švédsky stôl. Jedenkrát je miesto večere grilovanie na hotelovej salaši. V hoteli môžeme tiež využiť možnosť relaxácie v saune. Práve s kartou Sommercard si možno vytvoriť vlastný program, náš skúsený sprievodca vám rád pomôže pri jeho zostavovaní. Zájazd je vhodný aj pre rodičov s deťmi - výrazné detské zľavy.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: odjazd z ČR v neskorých večerných hodinách do Rakúska .
 • 2. den: príchod na ubytovanie do SCHLADMING, dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možností hotela, popoludní voľno, možnosť využiť kartu Sommercard (krytý bazén, výjazd lanovkou na Planai - po dohode aj so sprievodcom, atď.), Večera.
 • 3. den: raňajky, odchod busom do Rohrmoos, výjazd lanovkou na Hochwurzen, ľahká kratšie okružná prechádzka okolo LATTERFUSS s nádhernými výhľadmi do údolia a na Vysoké Taury, späť lanovkou. Alebo možno zísť späť do údolia na špeciálnych štvorkolkách (za príplatok). Odchod na hotel, večera.
 • 4. den: raňajky, odchod busom mýtnou cestou na parkovisko, výjazd lanovkou na Hunerkogel-DACHSTEIN (2 687 m nm) - fantastické vyhliadky s možnosťou krátkej prechádzky napr. K ľadovej jaskyni, zjazd na parkovisko, odtiaľ ľahkou prechádzkou k chate AUSTRIAHÜTTE (alpské múzeum), odtiaľ k nášmu busu a odchod späť do hotela, večera.
 • 5. den: raňajky, busom na koniec údolia Untertal, vcelku ľahkou cestou k najväčším vodopádom Štajerska RIESACHFÄLLE s možnosťou odbočky na visutý most s výhľadmi. Ľahkou prechádzkou ku čarovnému jazeru RIESACHSEE, neskoro popoludní grilovanie na hotelovej salaši, busom do hotela.
 • 6. den: raňajky, odchod busom do HAUS, výjazd lanovkou na Krummholz, odkiaľ sú nádherné výhľady na dominantu Dachsteinu, zjazd k autobusu, prejazd do Schladmingu, popoludní kúpanie v krytom aj vonkajšom bazéne vo SCHLADMING, večera.
 • 7. den: raňajky, odchod do Admont, prehliadka benediktínskeho kláštora s najväčšou kláštornej knižnicou, prechádzka mestom, odjazd do ČR, príchod v neskorých nočných hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.
 • Poznámka II: Detské ceny platia pre deti ubytované spolu s 2 dospelými osobami
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah , 6x raňajky , 4x večera , 1x grilovanie na salaši , karta Sommercard ( prehľad všetkých zliav na kartu na www.poznani.cz ) , doprava klimatizovaným autobusom , vedúceho zájazdu , informačné materiály .
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné , čo nie je uvedené v odseku " Cena zahŕňa " .
 • Příplatky: 1lôžková izba 1 800 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov do 30 000 Kč za 245 Kč.
 • Stravování: polpenzia - Raňajky sú formou švédskeho stola a večere menu o 3 chodoch s výberom a šalátový švédsky stôl. Jedenkrát je miesto večere grilovanie na hotelovej salaši.
 • Ubytování: Ubytovaní budete v *** hoteli na okraji svetoznámeho horského mestečka Schladming v 2lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, fénom, telefónom, sat. TV a balkónom. V hoteli môžeme tiež využiť možnosť relaxácie v saune. Práve s kartou Sommercard si možno vytvoriť vlastný program, náš skúsený sprievodca vám rád pomôže pri jeho zostavovaní.


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Rakúsko Rakúsko
Rakúskej Alpy Rakúskej Alpy
Alpy Alpy
Typ zájazduPOBYTOVO POZNÁVACIE
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájazdy do destinácií
Rakúsko - zájazdy
Rakúskej Alpy - zájazdy
Alpy - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy