Termíny - přidat do oblíbených
24.08.19 - 30.08.1919AAK0143112 690 KčPřidat

Pohoda pod Alpami - Rakousko - Relaxace pod Grossglocknerem s kartou - exclusive

Náročnosť 1 klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze sauna bazén Kaertner Card Last Minute

Rakouské Alpy - Tento zájezd nás zavede pod nejvyšší horu Rakouska – Grossglockner


Úvod:

Tento zájazd vás zavedie na najvyššiu horu Rakúska - Grossglockner. Spoznáte tento nádherný kraj ako z vrcholkov hôr, tak aj z paluby lode alebo z dna tiesňavy. Nádherným zážitkom je určite prechádzka pod najvyšším vrcholom Rakúska s fantastickými výhľadmi či romantická tiesňava Raggaschlucht. Odmenou bude plavba loďou po jedinečnom jazere Millstaetter See, či výjazd lanovkou až do ľadového sveta pod majestátnou horu Sonnblick a mnoho ďalšieho. Ubytovaní sme v krásnom komfortnom **** hoteli so všetkým potrebným komfortom (izby so soc. Zariadením, fénom, TV, chladničkou, krytým bazénom, saunou) v krásnom prostredí malého mestečka Rangersdorf v spolkovej krajine Korutánsko. Raňajky sú formou švédskeho stolu a na večeru výber z menu a šalátový švédsky stôl. Jedenkrát máme miesto večere grilovanie. Súčasťou je aj karta KÄERTNEN CARD, ktorá umožňuje zdarma využívať lanovky, busy, vstupy do kúpalísk pod.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
24.08.19 - 30.08.19 19AAK01431 13 690 Kč 12 690 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjazd z ČR v podvečerných hodinách odchod do Rakúska.
 • 2. den: ráno príchod na ubytovanie do Rangersdorf (900 m), dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možnosti hotela, prvé zoznámenie s týmto krajom špeciálnym "vlakom" BLUMMENZUG na MARTELER (1 836 m), krátka vychádzka okolo salaša LACKNERALM (1 946 m ), zjazd do údolia opäť "vlakom", večera.
 • 3. den: raňajky, odchod busom priamo pod najvyššiu horu Rakúska Grossglockner do HEILIGENBLUT (1 250 m). Výjazd lanovkou na Schareck (2 552 m), prechádzka k vrcholku Hochtor (2 576 m), späť na Schareck a lanovkou až do Heiligenblutu. Pri spiatočnej ceste zastávka a vychádzka k vodopádom JUNGFERNSPRUNG. Všetci odchod do hotela, večera.
 • 4. den: raňajky, odpočinkový deň, odchod busom do mesta Millstatt, panoramatický okruh loďou cez jazero Millstätter. Prejazd do Flattach, návšteva (1,5 hod.) Tiesňavy Raggaschlucht, potom odchod busom do hotela, večera formou grilovania.
 • 5. den: raňajky, odchod busom do Flattach (1 200 m). Výjazd lanovkou do ľadového sveta k panoramatickej reštaurácii Eissee (2 780 m) podľa aktuálnych snehových podmienok pozdĺž jazera Weissee (2 365 m) a k medzistanici lanovky, ktorú zídeme späť na parkovisko. Prejazd na lanovku, ktorú vyjdeme na Goldeck, od hornej stanice (2 050 m) vystúpime na vrchol Goldeck (2 142 m), potom späť na lanovku. Všetci odchod na hotel, večera.
 • 6. den: raňajky, odchod busom do Mallnitz (1 200 m). Výjazd lanovkou do výšky 2 630 m, len menšie prechádzka pod vrchol Ankogel a späť k hornej stanici, zjazd na parkovisko. Možnosť vychádzky od spodnej stanice lanovky pozdĺž rieky Seebach a späť. Odchod všetci busom na hotel, večera.
 • 7. den: raňajky, dopoludnia odjazd do ČR vysokohorskú cestou Grossglockner Hochalpenstrasse a príchod v neskorých nočných hodinách.
 • Poznámka I: Detské ceny platia len pri ubytovaní s 2 dospelými.
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 4x večera, 1 x grilovanie, karta Kaertencard, vstup do relaxačnej zóny s krytým bazénom, saunou, doprava klimatizovaným autobusom, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1lôžková izba 2 500 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov do 30 000 Kč za 245 Kč.
 • Stravování: polopenze. Snídaně je formou švédského stolu a k večeři výběr z menu a salátový švédský stůl. Jedenkrát máme místo večeře grilování.
 • Ubytování: Rakousko - Grossglockner
 • Umístění: Rakousko - Grossglockner

Príplatky a zľavy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 2 500 Kč
 • dítě 0 - 6 let - 10 890 Kč
 • dítě 7 - 11 let - 11 990 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 245 Kč


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Rakúsko Rakúsko
Rakúskej Alpy Rakúskej Alpy
Typ zájazduPOBYTOVO POZNÁVACIE
UbytovanieHotel 4*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaPraha hl.m., České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Tábor, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Plzeň, svoz Bratislava
Zájazdy do destinácií
Rakúsko - zájazdy
Rakúskej Alpy - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy