Termíny - přidat do oblíbených
26.07.20 - 31.07.2020CDV0172813 690 KčPřidat

Pohodový týždeň na bicykli - Rakúsko - Kúzlo Dachsteinského velikána s kartou

Náročnosť 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika sauna Sommer Card Dachstein

Rakouské Alpy - tento cyklozájezd Vás zavede do světoznámé oblasti Dachstein-Taury, která protíná ze severu na jih hranice mezi spolkovými zeměmi Salzbursko a Štýrsko.

Úvod:

Na bicykli prejdeme najkrajší trasy v okolí Schladmingu, Radstadt či Altenmarkt v oblasti Dachstein-Taury. S letnou kartou Sommercard (dostane každý klient zadarmo) si môžeme trasy spríjemniť využitím prírodných kúpalísk či bazénov, výjazdy lanovkami, a môžeme sa "kochať panorámou". Ubytovaní budeme v *** hoteli na okraji svetoznámeho mestečka Schladming v 2lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, fénom, telefónom, sat. TV a balkónom. Raňajky formou švédskeho stolu a večere menu o 3 chodoch s výberom a šalátový švédsky stôl. Raz je miesto večere grilovanie. V hoteli môžeme relaxovať v saune.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
26.07.20 - 31.07.20 20CDV01728 13 690 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: príchod na ubytovanie do SCHLADMING, dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možností hotela, popoludní voľno, zoznámenie sa Schladmingom a okolím alebo možnosť využitia karty Sommercard (krytý bazén, minigolf, výjazd miestnym busom na Planai atď.), Večera.
 • 2. den: raňajky, výjazd s pešími turistami k lanovke na Hochwurzen, na bicykloch údolím URSPRUNG k Moarhof farme alebo až na vrchol údolia, kde sú jednotlivé salaše, krásne výhľady, možnosť prechádzky okolo údolia. Potom pekný zjazd na PICHL a pozdĺž Enns do hotela (cca 35 km), večera.
 • 3. den: raňajky, odchod busom s "pohodármi" mýtnou cestou na parkovisko, výjazd lanovkou na Hunerkogel-DACHSTEIN (2 687 m nm), k chate SEETHALERHÜTTE - fantastické vyhliadky, rovnakou cestou späť k hornej stanici lanovky s možnosťou prehliadky ľadovej jaskyne, zjazd na parkovisko, pešo k chate ALPINHÜTTE (alpské múzeum, vstup zdarma) a cez ROSEGGENSTEIG k chate EDELBRUNN, krátky zostup a späť do hotela (alt. peší výstup z RAMSAU), večera.
 • 4. den: raňajky, busom s "pešími" do Rohrmoos, najskôr údolím OBERTAL k chate ESCHACHALM alebo iba k Moosmanderwaldu (miniatúry domčekov) a späť na rázcestí u Rohrmoos, potom druhým údolím Untertal k vodopádom RIESACHFÄLLE, pre zdatných výstup k jazeru RIESACHSEE, neskoro popoludní grilovanie na hotelovej salaši. Návrat do hotela busom s možnosťou skoršieho výstupu u tiesňavy TALBACHKLAMM.
 • 5. den: raňajky, rovinatá etapa pozdĺž Enns do mestečka Radstadt a späť (cca 45 km). Pre zdatnejších možnosť odbočenia do Filzmoos či dojatia do Altenmarkt (možnosť kúpania). Pre nenásytných predĺženie trasy o zachádzkou do FLACHAU (+ 15 km), večera.
 • 6. den: raňajky, odchod do Admont, prehliadka benediktínskeho kláštora s najväčšou svetovou kláštornej knižnicou, prechádzka mestečkom, odjazd do ČR, príchod v neskorých nočných hodinách.
 • Poznámka II: Vzhľadom k tomu, že naplnenie cyklistické časti programu je priamo závislé na vhodných poveternostných podmienkach , CK si vyhradzuje právo na úpravu programu v prípade nepriaznivého počasia. Detské ceny platia pre deti ubytované spolu s 2 dospelými osobami. Zvozy platí len pre peších variantu zájazdu!
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 5x raňajky, 4x večera, 1x grilovanie, karta Sommercard, doprava klimatizovaným autobusom s cyklovlekem, športový inštruktor, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné , čo nie je uvedené v odseku " Cena zahŕňa " .
 • Příplatky: 1 posteľová izba 1 800 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov do 30 000 Kč za 210 Kč.
 • Stravování: Snídaně formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Jednou je místo večeře grilování.
 • Ubytování: Ubytováni budeme v ***hotelu na okraji světoznámého městečka Schladming ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, sat. TV a balkónem. V hotelu můžeme relaxovat v sauně.
 • Umístění: Rakousko - Dachstein

Príplatky a zľavy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 1 800 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 210 Kč
 • dítě 0 - 12 let - 12 690 Kč


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Rakúsko Rakúsko
Rakúskej Alpy Rakúskej Alpy
Alpy Alpy
Typ zájazduCYKLOZÁJAZDY POD ALPAMI
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájazdy do destinácií
Rakúsko - zájazdy
Rakúskej Alpy - zájazdy
Alpy - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy