Termíny - přidat do oblíbených
11.07.20 - 17.07.2020ACM0199313 990 KčPřidat

Pohodový týždeň v Alpách - Rakúsko - Pohoda uprostred korutanských jazier s kartou

Náročnosť 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika Novinka Kaertner Card

Úvod:

Ako novinku roku 2020 sme si pre Vás pripravili zájazd do osvedčených Korutánska, ktoré ponúkajú nepreberné možnosti turistiky s využitím karty, ktorú dostanete priamo v hoteli a ktorá Vás bude oprávňovať k bezplatnému využívaniu lanoviek, lodí, vstupov .... Postupne spoznáme najbližšie okolie najteplejšieho jazera Korutánska - jazera Klopeiner See, Navštívime Klagenfurt, vrátane jedinečného Minimundus, vystúpime na novú vyhliadkovú vežu nad Woerthersee, vyjdeme lanovkou na rozhrannie 3 štátov Rakúska / Taliansko / Slovinska, prejdeme sa loďou na Dráva a mnoho ďalšieho. Ubytovanie máme v *** hoteli len 200 m. Od brehu jazera Klopeiner See, kde je pre hotelových hostí zdarma pláž. Izby sú útulne zariadené vrátane sat.TV., sociálneho zariadenia, fénu, malé chladničky. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov a večere menu o 3 chodoch a šalátový švédsky stôl. Jedenkrát pre nás majitelia pripravili špeciálnu večeru z regiónu. Každý hosť si môže zadarmo požičať bicykle a malý poplatok aj elektrobicykel.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
11.07.20 - 17.07.20 20ACM01993 13 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjazd z ČR do Rakúska.
 • 2. den: ráno príjazd do SEELACHU (450 m), dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možností hotela, požičiame si bicykle a pôjdeme si prezrieť okolie jazera na bicykli, pozrieme sa aj k rieke Dráva, ktorú sčasti prejdeme, a vrátime sa späť na hotel. Alebo je možné využiť hotelovej pláže na brehu jazera, večera.
 • 3. den: raňajky, odchod busom do Klagenfurt (446 m), kde navštívime svet miniatúr v Minimundus, čo je svet miniatúr na jednom mieste, prejdeme sa po historickej časti Klagenfurt, na kartu aj múzeum moderného umenia, po krátkej prehliadke mesta prejazd na vyhliadkovú novú vežu Pyramidenkogel (600 m), odkiaľ je fantastický výhľad na korutánska jazera. Busom do hotela, večera.
 • 4. den: raňajky, odchod busom do mesta Arnoldstein (600 m), výjazd lanovkou SELTSCHACHER ALM (1 458 m), základný variant (náročnosť 2 z 5; 4 hod., ↑350 m, ↓350 m): krásny výstup na DREILAENDERECK (1 508 m), čo je hraničný hora 3 štátov a to Rakúska / Taliansko / Slovinska, menšia okruh cez taliansku časť k slovinskej chate TROMEJA (1 145 m) a späť k hornej stanici lanovky do Rakúska, zjazd dole. Pre záujemcov je možnosť je ťažšie, ako aj ľahšie túry. Všetci odchod na hotel, večera.
 • 5. den: raňajky, tiesňava Tscheppaschlucht Ferlach, čo je krásna prechádzka okolo riečky LOIBELBACH s najväčším lákadlom tzn. čertovskými mostíkom pri vodopáde. Po prehliadke sa prejdeme schladiť do jaskyne TROPFSTEINHÖHLEN, jedného z najúžasnejších divov Rakúska. Odchod na hotel, regionálnej večere.
 • 6. den: raňajky, busom k jazeru Faaker SEE, kde si najskôr prezrieme keltské mestečko Keltenweg Frog, odkiaľ pôjdeme loďou do Villachu, prehliadka tohto vyhláseného kúpeľného mesta vrátane múzea historických vozidiel. Späť busom na hotel, večera.
 • 7. den: raňajky, dopoludnia vypratanie izieb, odchod domov, príchod do ČR v neskorých večerných hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 4x večeru, 1x špeciálna večera, doprava klimatizovaným autobusom, karta Kaertner Card (prehľad všetkých zliav na kartu na www.poznani.cz), vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1lôžková izba 1 900 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov 245 Kč.
 • Stravování: Raňajky sú podávané formou švédskych stolov a večere menu o 3 chodoch a šalátový švédsky stôl. Jedenkrát pre nás majitelia pripravili špeciálnu večeru z regiónu.
 • Ubytování: Ubytovanie máme v *** hoteli len 250 m od brehu jazera Ossiachersee, ktoré patrí medzi najteplejšie jazerá Rakúska. Izby sú novo zariadené vrátane sat.TV, sociálneho zariadenia, fénu.
 • Umístění: Rakousko, Seelach

Príplatky a zľavy


 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 245 Kč
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 1 900 Kč
 • dítě 0 - 7 let - 10 990 Kč
 • dítě 8 - 14 let - 11 990 Kč


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Rakúsko Rakúsko
Typ zájazduPOHODOVÉ TÝŽDNE NIELEN V ALPÁCH
UbytovanieHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaPraha hl.m., České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Tábor, svoz Brno, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájazdy do destinácií
Rakúsko - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy