Termíny - přidat do oblíbených
08.07.22 - 17.07.2222ANR0196617 990 KčPřidat
12.08.22 - 21.08.2222ANR0196718 990 KčPřidat

Pohodový týždeň - Andorra - srdce Pyrenejí - bus

klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze turistika bazén TIP CK Poznání EXCLUSIVE Náročnost 2.5

Pyreneje Andorra - ubytování v excelentním **** horském hotelu s gurmánskou polopenzí * Výstup na magickou horu Pic De Casamanya * Neobjevený ministáteček * Volný vstup do bazénu a jacuzzi v hotelu


Úvod:

Andorra je miniatúrny kniežatstvo ležiace v kotline obklopenej Pyrenejami. Je svetovo známe predovšetkým svojimi modernými lyžiarskymi strediskami s viac ako 300 km zjazdoviek a špeciálnymi nákupy v bezcolnej zóne. Táto malá krajina môže ponúknuť aj výborné podmienky pre vysokohorskú turistiku uprostred nádhernej nedotknutej prírody. Celá oblasť je mimoriadne bohatá na malebne položená horské jazerá orámovaná horami. Turisticky atraktívne chodníky vo vysokohorských výškach nás dovedú pôvabnými zelenými údoliami k temne modrým jazerám, ktorým dominujú ostré vrcholky hôr. Hlboko zarezanými kotlinami s pastvinami s pasúcimi sa koňmi sa vydáme pozdĺž prudkých horských riečok a Burácajúce vodopádov po úbočiach hôr. Lákavé túry doplníme niekoľkými vrcholmi sa skvostnými panoramatickými výhľadmi na fantastickú prírodnú scenériu ostatných chrbtov aj hlboko zarezaných údolia. Ubytovanie je vo **** horskom hoteli v 2lôžkových izbách s polpenziou (raňajky aj večere formou bufetu), vlastnou kúpeľňou, WC, fénom, sat. TV, trezorom a balkónom. Voľný vstup do bazéna, jacuzzi a fitnes centra. Večer živá muzika. Sprevádza E. Červená v 1. termíne.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
08.07.22 - 17.07.22 22ANR01966 volná místa + doobsazení pro ženu Garance odjezdu 17 990 Kč Rezervovat
12.08.22 - 21.08.22 22ANR01967 poslední volná místa Garance odjezdu 18 990 Kč Rezervovat
30.07.21 - 08.08.21 21ANR01967 Uplynulý termín
09.07.21 - 18.07.21 21ANR01966 Uplynulý termín
02.07.21 - 11.07.21 21ANR02968 Uplynulý termín


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Andorra - Pyreneje - program zájazdu

 • 1. den: odjazd z ČR v popoludňajších hodinách.
 • 2. den: príchod do Andorry, ubytovanie v hoteli, zoznámenie s okolím.
 • 3. den: celodenná turistika charakteristickým a zároveň najznámejším andorrským údolím VALL D'INCLES k najväčším jazerám JUCLAR s bohatou flórou. Cestou pôsobivé vodopády, vyhliadky na okolité horské hrebene.
 • 4. den: celodenná turistika - výstup na magickú horu PIC DE CASAMANYA (2 740 m) je povinnosťou každého turistu, ktorý príde do Andorry. Fantastické výhľady nielen z vrcholu, ale aj počas výstupu. Možnosť nenáročné okružné túry.
 • 5. den: odpočinkový deň, výlet do hlavného mesta ANDORRA LA VELLA. Prehliadka historického stredu (úzke uličky s nízkymi kamennými domami, stredoveké kostoly Sant Esteve a Sant Andreu, sídlo parlamentu z 16. stor.), možnosť výhodných nákupov, prípadne návštevy svetovo preslávených termálnych kúpeľov Caldea. Pri spiatočnej ceste zastávka u pútnického miesta, kaplnky patrónky Andorry, zázračné Madony z Meritxell.
 • 6. den: celodenná turistika, fascinujúce okružná cesta okolo ľadovcových jazier v údolí Pessons do impozantnej kotliny orámované horami dosahujúcimi výšku okolo 2 800 m. Možnosť predĺženia trasy s výstupom na COLLADA DELA Pessons (2 792 m).
 • 7. den: celodenná okružná turistika v prírodnom parku Comapedrosa okolo polozabudnutých fariem, v oboch smeroch nádhernej vyhliadky na najvyššie pohorie Andorry COMA PEDROSA.
 • 8. den: okružná turistika medzi vrcholkami hôr a jazerami TRISTAINA. Uzavretá kotlina s bohatou faunou i flórou, s najvyšším vrcholom PIC DE TRISTAINA (2 882 m) s možnosťou predĺženia o výstup na jeden z najbližších vrcholov.
 • 9. den: ráno odjezd z hotela do Francúzska, povinná prestávka v SÉTE, meste prezývanom Benátky Languedocu. Možnosť kúpania na jednej z piesočných pláží, prechádzka pozdĺž kanálov, návšteva starého rybárskeho prístavu alebo vyhliadka z Mont Saint Clair. Večer pokračovanie v ceste Francúzskom a Nemeckom.
 • 10. den: návrat do ČR.
 • Poznámka I: V prípade nepriazne počasia možnosť zmeny programu alebo zámeny vypísaných dní .
 • Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusom (cca 3 600 km), 7x nocľah vo **** hoteli s polpenziou, voda a víno k večeri, welcome drink (sangría), vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku " Cena zahŕňa ".
 • Příplatky: 1lôžková izba 4 900 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu 350 Kč
 • Stravování: polopenzia.
 • Ubytování: ubytovanie v **** horskom hoteli v 2 lôžkových izbách s polpenziou (raňajky i večere formou bufetu), vlastnou kúpeľňou, WC, fénom, sat. TV, trezorom a balkónom. Voľný vstup do bazéna, jacuzzi a fitness centra. Večer živá muzika.

Príplatky a zľavy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 4 900 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 550 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 4 900 Kč
Hodnocení zájezdu

Andorra - Pyreneje
základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Pyreneje Pyreneje
Andorra Andorra
Typ zájazduPoznávacie zájazdy s turistikou
UbytovanieHotel 4*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz České Budějovice, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájazdy do destinácií
Pyreneje - zájazdy
Andorra - zájazdyQrCode image

Hodnocení

Pavla Nováčkovátermín: 25.8. - 1.9.2019

Dobrý den,
chtěla bych Vaší CK touto cestou vyjádřit poděkování a velké uznání za perfektní organizaci zájezdu Andorra - srdce Pyrenejí, ze kterého jsem se v neděli vrátila. Nadšení bylo umocněné tím, že nám skvěle vyšlo počasí, ale velkou zásluhu na úspěchu výpravy měl také výběr hotelu, naplánování tras i s různými variantami náročnosti a především bezvadná průvodkyně - Lenka Rašková, která nám po celou dobu byla výbornou organizátorkou, vůdkyní a zdrojem všech informací, poznatků, zajímavostí i dobré nálady. Byla radost sledovat, s jakým nadšením a zápalem se průvodcování věnuje! Velmi ráda bych se s ní v budoucnu zase na některém zájezdu setkala. Prosím vyřiďte jí veliké díky a pochvalu.
S pozdravem
Petra Nováčková

Podobné zájazdy