Termíny - přidat do oblíbených
25.09.20 - 06.10.2020BAP0103946 990 KčPřidat
08.04.21 - 19.04.2121BAP0100149 990 KčPřidat
28.07.21 - 08.08.2121BAP0102849 990 KčPřidat
24.09.21 - 05.10.2121BAP0103949 990 KčPřidat

Pohoda na Bali s výlety

Náročnosť 2 letecky bus hotel 3* polopenze turistika

Pobyt s výlety s ubytováním v resortu přímo u jedinečné pláže s možností koupání. Výlety v ceně zájezdu (kromě fakultativních). Výborná místní kuchyně.


Úvod:

Ak chcete zažiť nedotknutou nádherný ostrova bohov, pripojte sa k nám a spoznajte prírodné krásy ostrova v najlepšej kvalite. Bali ponúka turistom nepreberné množstvo historických, kultúrnych a umeleckých pamiatok, ale take veľké množstvo nádherných vodopádov skrytých v džungli, vulkány, termálne lagúny v blízkosti aktívnych sopiek, ktoré nabáda k odpočinku, jaskyne a na pobreží veľkolepé scenérie skál. Prejdite sa s nami na skútroch do pralesa, kochajte sa divokou a drsnou prírodou, spoznávajte život obyčajných balijců, zažite ohromujúci atmosféru fauny a flóry. Ubytovanie máme priamo pri pláži, kde môžete pozorovať nádherný západ slnka. Izby majú vlastné sociálku Aj klimatizáciu, v areáli je aj bazén a samozrejmosťou aj polpenzia.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. - 2.den: odlet z Prahy do DENPASARU, transfer na ubytovanie do Candidasa, ubytovanie, večera.
 • 3. den: raňajky, pobyt pri bazéne, kúpanie v mori, prechádzka po pobreží, relaxácia, večera.
 • 4. den: po raňajkách sa vydáme do vnútrozemia, kde budeme objavovať krásy džungle, prejdeme sa pešo divokým skalným údolím, až dorazíme do posvätného a tajomného kaňonu THE SECRET Kanyon OF SUKAWATI. Ten je tak neuveriteľný, že inšpiruje každého, kto chce byť ohromený v reálnom živote výhľadom na prírodné majstrovské dielo. Cestou späť navštívime trh v SUKAWATI a miestnej hinduistický chrám. Večer návrat na ubytovanie, večera.
 • 5. den: Ráno po raňajkách vyjdeme do mesta Ubud, hlavného umeleckého a kultúrneho centra na Bali. Mesto je umiestnené na strmé rokline medzi ryžovými poľami. Tu si prezrieme kráľovský palác PURI Saren Agung, opičie prales UBUD MONKEY FOREST, vychutnáme si atmosférou mestečka a miestnu kuchyňu. Cestou späť zastavíme pri slonej jaskyne GOA Gajan z 10.storočia, pamiatka UNESCO. Návrat na ubytovanie, večera.
 • 6. den: raňajky, celodenný pobyt pri bazéne, more, možnosť fakultatívne vodné športy či výlety okolo pobrežia, večera
 • 7. den: raňajky, odchod do nádherných SECRET GARDEN OF SAMBANGAN. Po absolvovaní ryžových terás budeme objavovať tri tajné vodopády. Potom pôjdeme z kopca cez dedinu CENGANA. V tejto oblasti si môžeme prezrieť život miestnych ľudí, uvidíme, ako miestni ľudia spracovávajú kávu a vyrába tradičné medicínu, na plantážach pestujú klinček, kakao, exotické ovocie a iné. Ďalej budeme pokračovať dedinou BANTENAN k ďalším 4 vodopádom. Všetky vodopády vyzývajú na úžasné kúpeli a osvieženie. Večer návrat na ubytovanie, večera.
 • 8. den: po raňajkách odídeme do prístavu Padang BAI a prechádzkou si dôjdeme na pláž BLUE LAGOON, kde strávime deň na najkrajšej pláži ostrova s ​​belostným pieskom, bez turistov, či šnorchlovaním v priezračnej vode. Navečer prejazd na ubytovanie, večera.
 • 9. den: po raňajkách výlet na PURA Besakih - najväčší a najstarší matky balijských chrámov. Jeho prehliadka je takmer povinnosťou pre všetkých návštevníkov Bali. Všetci králi, ktorí panovali na Bali, sa chodili klaňať Besakih chrámu. Potom odchod do Tirta gangga, vodného paláca, ktorý je obklopený bludiskom bazénov a fontán, bujnou záhradou a kamennými sochami. Popoludní odchod na ubytovanie, večera.
 • 10. den: raňajky, relax pri bazéne, more alebo fakultatívne výlet na skútroch do pralesa, do neďalekej dediny Tenganan, kde žije komunita ľudí, ktorá zachováva starovekú Majapahit balijskú kultúru. Potom prehliadka mesta Candidasa, návšteva miestneho chrámu u lotosového jazere uprostred mesta. Večera grilovanie ryby Mahi-Mahi.
 • 11. den: raňajky, odchod na pasiar Putih do jedného z dobre strážených tajomstiev východného Bali. Po príjemnej prechádzke pralesom sa pred vami objaví 500 m dlhá, ojedinelá, biela pláž lemovaná kokosovými palmami. Je tu niekoľko warangů (malé obchody), kde sa prenajímajú lehátka aj slnečníky. Masážne dámy vám spríjemní pobyt na čarovnom mieste, dosiaľ neobjavené davom turistov. Po večeri odchod na letisko, a v neskorých nočných hodinách odlet do ČR.
 • 12. den: prílet do Prahy podľa letového poriadku
 • Cena zahrnuje: spiatočná letenka na Bali vr. let. tax a poplatkov cca 23 000 Sk, transfer na hotel, 9x nocľah v penzióne, 9 x polpenziu, večeru posledný deň pred odletom, všetky výlety miestnym mikrobusom, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: ostatné vstupy a všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1 lôžková izba: 5.000 Kč.
 • Umístění: Candidasa a okolí.

Príplatky a zľavy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 7 600 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 7 600 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Svět - 1 380 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 80 000 Kč-turista-Svět - 1 980 Kč


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Bali Bali
Typ zájazduPOZNÁVACIE ZÁJAZDY
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupné miestaPraha hl.m.
Zájazdy do destinácií
Bali - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy