Termíny - přidat do oblíbených
04.07.20 - 10.07.2020CDL0173914 990 KčPřidat

Pohodový týždeň na bicykli - Taliansko - More Dolomitov - Lago di Garda

Náročnosť 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika bazén

Itálie: Dolomity na kole - cyklozájezd v okolí překrásného jezera Lago di Garda s kvalitním zázemím

Úvod:

V priebehu zájazdu spoznáte asi najkrajšie, najčistejšie, ale aj najväčšie talianske jazero Lago di Garda, ktoré je plné kontrastov. Na severe sú vidieť skalnaté úseky, ale na juhu mierna nížina sa subtropickou vegetáciou. Teploty v lete dosahujú vysoké hodnoty, ktoré umožňujú kúpanie v jazere. Spoznáme podrobne severnej, západnej a časť východného pobrežia. Budeme sa prechádzať starými uličkami čarovného mestečka Arco, vyjdeme lanovkou na Monte Baldo, odkiaľ sú asi najkrajšie pohľady na jazero, prejdeme sa loďou. Trochu ľahkej turistiky zakúsime pod štítmi Gruppo di Brenta alebo pri vodopádoch Varone. Celý zájazd je skôr poznávacie formou, pešej turistiky tu moc nenájdete (iba Monte Baldo a Molveno). Ubytovaní sme v krásnom *** hoteli na okraji Riva del Gardy, len 1,9 km od jazera v 2lôžkových izbách so sprchou a WC, sat. TV, a telefónom. Raňajky sú podávané formou švédskeho stolu, večere menu o 3 chodoch s výberom a pohárom vína. Raz pre nás majitelia pripraví typickú taliansku večeru, 1x trentinskou večeru. Asi najväčšou devízou hotela je vonkajší bazén s lehátkami a možnosť večerných či popoludňajších prechádzok po tomto čarovnom mestečku (stred mesta cca 20 minút pešo).

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
04.07.20 - 10.07.20 20CDL01739 POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA 14 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Dolomity - Lago di Garda na kole - program zájazdu

 • 1. den: odjazd vo večerných hodinách z ČR do Talianska.
 • 2. den: príjazd do hotela, dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možností hotela, potom krátka vychádzka pre zoznámenie s okolím. Pozdĺž rieky Sarco k jazeru (možnosť kúpania), po severnom brehu cez historické centrum Rivy DEL GARDA, ďalej do ARCA a späť do hotela, večera.
 • 3. den: raňajky, presun k jazeru, ďalej cez Rivu na cyklotrasu Ponal - nádherné výhľady na Gardu, cesta pozvoľna stúpa nad jazerom. Cez Moline DI LEDRO K LAGO DI LEDRO (možnosť kúpania), okruh okolo jazera, zjazd rovnakou cestou do Rivy a späť do hotela (35 km, ↓600 m), večera.
 • 4. den: raňajky, busom do MALCESINE, s okolo lanovkou na MONTE Baldi (1 752 m n. M.) - úžasné výhľady na Lago di Garda. Cez Bocca di NAVEN k chate GRAZIANI (1 620 m n. M.). Dlhý zjazd do MORI, pozvoľným stúpaním vinicami okolo biosférickej rezervácie do sedla San Giovanni. Zjazd cez Nago do Torbole k jazeru a známou cyklistickým chodníkom pozdĺž rieky do hotela - Kráľovská etapa (60 km, ↑270 m, ↓1 650 m), talianska večera.
 • 5. den: raňajky, proti prúdu rieky do Arca (možno vystúpiť na hrad), stúpanie krížovou cestou do LAGHELU. Planinou pod vrcholky Monte Colodri a Monte Colt, zjazd do Ceniga k starému rímskemu mostu. Údolím Sarca cez DRO po cykloceste pod Monte Brentom a Parete žobrať do Pietramurata. Variant po miestnej cestičke okolo Lago di Cavedine alebo po náročnejšie cykloceste späť cez Dro a Ceniga a pozdĺž Sarca do Arca a do hotela. Veľký výber rôzne obtiažnych a dlhých trás (až 50 km, ↑240 - 400 m podľa zvolenej trasy), večera.
 • 6. den: raňajky, odchod na bicykli do Rivy DEL GARDA. Odtiaľ stúpanie k LAGO DI TENNO (570 m n. M.). Možnosť kúpania. Ďalej cez kótu Mattoni do VILLE DEL MONTE a do čarovného mestečka TENNO. Odtiaľ späť do Rivy del Garda alebo sa dá trasa predĺžiť cez mestečko Arco (30 km, ↑500 m), trentínská večere.
 • 7. den: raňajky, dopoludnia odjazd do ČR, príjazd vo veľmi neskorých večerných hodinách.
 • Poznámka I: Detské ceny platia pre deti ubytované spolu s 2 dospelými osobami.
 • Poznámka II: Vzhľadom k tomu, že naplnenie cyklistické časti programu je priamo závislé na vhodných poveternostných podmienkach, CK si vyhradzuje právo na úpravu programu v prípade nepriaznivého počasia. Zvozy platí len pre peších variantu zájazdu!
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 3x večera, 1x typická trentinská večera, 1x talianska večera, 1x ochutnávka vína, využitie bazéna, doprava klimatizovaným autobusom, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné, čo nie je uvedené v odstavci "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1lôžková izba 2 500 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov do 30 000 Kč za 245 Kč.
 • Stravování: Raňajky sú podávané formou švédskeho stolu, večere menu o 3 chodoch s výberom a pohárom vína. Raz pre nás majitelia pripraví typickú taliansku večeru, 1x trentinskou večeru.
 • Ubytování: Ubytovaní sme v krásnom *** hoteli na okraji Riva del Gardy, len 1,9 km od jazera v 2lôžkových izbách so sprchou a WC, sat. TV, a telefónom. Asi najväčšou devízou hotela je vonkajší bazén s lehátkami a možnosť večerných či popoludňajších prechádzok po tomto čarovnom mestečku (stred mesta cca 20 minút pešo).
 • Umístění: Itálie - Lado di Garda, Riva

Príplatky a zľavy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 2 500 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 245 Kč
 • dítě 0 - 5 let - 0 Kč
 • dítě 6 - 8 - 13 990 Kč

Dolomity - Lago di Garda na kole
základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Taliansko Taliansko
Dolomit Dolomit
Trentino Trentino
Alpy Alpy
Typ zájazduCYKLOZÁJAZDY POD ALPAMI
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Bratislava, svoz České Budějovice, svoz Jihlava
Zájazdy do destinácií
Taliansko - zájazdy
Dolomit - zájazdy
Trentino - zájazdy
Alpy - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy