Pobyt pod Alpami - Slovinsko - Pohoda u Bledského jazere

Náročnosť 1 klimatizovaný autobus vlastní doprava hotel 3* polopenze Děti vítány

Julské Aply - příjemná dovolená v Julských Alpách s kvalitním zázemím

Úvod:

Nie je snáď známejší slovinskej turistické atrakcie ako jazero Bled s ostrovným kostolíkom a pôsobivým hradom. Bled sa nachádza v podhorí Julských Álp, tesne na hranici Triglavského národného parku. A práve poloha hotela nabáda ku krásnym prechádzkam v srdci národného parku aj u Bledského alebo Bohinjského jazera. Spoznáme asi najkrajšie údolie Julských Álp Vráta - nádherné výhľady na severnú stenu Triglavu. Prezrieme si tiež čarovné vodopády v údolí Triglavských jazier alebo sa prejdeme loďou po jazere. Sme ubytovaní v *** hoteli na okraji Blede, len 300 m od Bledského jazera, v 2lôžkových izbách so sprchou / WC, telefónom, sat. TV a minibarom. Určite oceníte aj stravovanie formou bufetu (raňajky i večera) alebo špeciálne večeru.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Julské Alpy - Bled - program zájazdu

 • 1. den: odjazd z ČR do Slovinska
 • 2. den: príchod do Bledá, dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možností hotela, plavba loďou po jazere ľadovcového pôvodu s návštevou ostrova Blejsko OPUCH vrátane kostolíka, kde si môžete zazvoniť na ZVON ŽELANIE, popoludní možnosť prehliadky Bledského HRADU, večera.
 • 3. den: raňajky, odchod busom k nádherne položenému Bohinjskému JAZERU, prechádzka k vodopádu SLAP SAVICA, potom plavba loďou po jazere ku kostolíku SV. Janez KRSTNIK (13. stor.) A ďalej do Fuzine, odchod busom do hotela, večera.
 • 4. den: raňajky, voľný deň - možnosť prechádzky okolo Bledského JAZERÁ s mnohými kaviarňami, kde možno nasať pravú atmosféru kúpeľného mestečka, ďalej možnosť kúpania či zapožičania bicyklov, večera - typická slovinská večera.
 • 5. den: raňajky, odchod busom do doliny BRÁNY - výhľady na severnú stenu Triglav, prejazd do pekného mesta Kranjska Gora, prehliadka mestečka, potom k smaragdovo zelenému jazeru Zelenči, kde nájdete unikátny živočíšne druhy. Pri spiatočnej ceste na ubytovanie zastávka pri vodopádoch PERIČNIK, večera.
 • 6. den: raňajky, odchod busom opäť k Bohinjskému JAZERU, výjazd lanovkou k chate VOGEL s nádherným výhľadom na jazero a Julské Alpy, zjazd lanovkou k busu či pešo do horského strediska Ribčev LAZ, odchod do hotela, večera.
 • 7. den: raňajky, pešo k najznámejšej tiesňave Slovinska - Vintgar, ktorú prejdeme až do Blejsko DOBRAVA, späť k Bledskému jazeru vlakom, posledná možnosť prehliadky čarovného Bledského jazera, kúpanie či len relaxácia na brehu jazera, odjazd do ČR v popoludňajších hodinách.
 • 8. den: príchod do ČR v ranných hodinách .
 • Poznámka II: Detské ceny platia len pri ubytovaní s 2 dospelými osobami .
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah , 6x raňajky , 4x večera , 1x typický slovinský večer , doprava klimatizovaným autobusom , vedúceho zájazdu , informačné materiály .
 • Cena nezahrnuje: vstupy a všetko ostatné , čo nie je uvedené v odseku " Cena zahŕňa " .
 • Příplatky: 1lôžková izba 2 500Kč , poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov 240 Kč.
 • Stravování: polopenze.Určitě oceníte stravovanie formou bufetu ( raňajky i večere ) .
 • Ubytování: máme v *** hoteli len 300 m od Bledského jazera v 2lôžkových izbách so sprchou / WC , telefónom , sat . TV , minibarom .
 • Sleva: Zľava na vlastnú dopravu 1 000 Kč / os. - bez možnosti využitia autobusu počas pobytu

Julské Alpy - Bled
základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Slovinsko Slovinsko
Julské Alpy Julské Alpy
Typ zájazduPOBYTOVO POZNÁVACIE
UbytovanieHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, Praha, svoz Tábor, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz České Budějovice
Zájazdy do destinácií
Slovinsko - zájazdy
Julské Alpy - zájazdy

Mapa zájazdu


QrCode image

Podobné zájazdy