Termíny - přidat do oblíbených
11.07.20 - 18.07.2020CYB0174214 390 KčPřidat

Pohodový týždeň na bicykli - Slovinsko -Perla Julských Álp - BLED

Náročnosť 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika

Julské Alpy - Příjemná dovolená na kole v Julských Alpách. Cykloturistika s komfortem.


Úvod:

poznáme asi najkrajšej časti Julských Álp s romantickými jazerami, kúzelnými vodopádmi a tajomnými tiesňavami. Trasy sú vybrané s minimálnym množstvom stúpaní a vždy sa nájde možnosť odpočinku, relaxácie či občerstvenia. Ubytovaní sme v *** hoteli v 2lôžkových izbách so sprchou / WC, telefónom, sat. TV, minibarom.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
11.07.20 - 18.07.20 20CYB01742 Realizujeme - VYPRODÁNO 14 390 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Julské Alpy na kole - program zájazdu

 • 1. den: odjazd z ČR do Slovinska.
 • 2. den: príjazd do Blede, dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možnosti hotela. Okružná trasa okolo Bledského JAZERÁ s možnosťou návštevy ostrova Blejsko OPUCH s kostolíkom, zastávka a prehliadka Bledského HRADU, späť na ubytovanie (15-24 km), večera.
 • 3. den: raňajky, autobusom odchod k nádherne položenému Bohinjskému JAZERU, krátky peší výšľap k vodopádom SAVICA a späť. Na bicykli zídeme k jazeru. Cesta pozdĺž brehu nás zavedie ku krásnym kostelíkům v horskom centre Ribcev LAZ s možnosťou občerstvenia. Ďalej do údolia Mostnica - stretnutie s autobusom a odchod do hotela. Pre zdatných možnosť predĺženia trasy pozdĺž rieky SAVA Bohinjka do údolia s múzeom pastierstvo (20-35 km), večera.
 • 4. den: raňajky, autobusom do sedla Vršič. Zjazd 800 výškových metrov do horského strediska Kranjska Gora, možnosť občerstvenia, po cykloceste pozdĺž Sávy až k jej prameňom. Okolo skokanských mostíkov vchádzame do údolia TAMAR s chatou pod vrcholom BORIEVKA, zosadnutia z kolies a krátky výšľap k prameňom Nadiža, späť k hlavnej ceste, kde nás vyzdvihne autobus, odchod do hotela. Pre cyklonadšence možnosť predĺženia trasy na talianske územie na jazerám LAGO DI Fusina pod hraničné horou Mangart a späť k busu (25-38 km, max. ↑300 m), večera.
 • 5. den: raňajky, odchod busom do doliny BRÁNY pod najvyšší vrchol Slovinska - TRIGLAV, na bicykli zídeme údolím k vodopádom PERIČNIK a ďalej do údolia s dedinkou Mojstrana s možnosťou nákupu. Krátky výšľap (max. ↑200 m) do sedla. Údolím pozdĺž riečky RADOVNA začneme schádzať až do bledý na ubytovanie (30-35 km), večera.
 • 6. den: aňajky, dnes bez kolies - odchod busom opäť k Bohinjskému JAZERU, výjazd lanovkou k chate VOGEL s nádherným výhľadom na jazero a Julské Alpy, výstup (400 m) cez vrchol GLOBOKO na VOGEL (1 922m nm), späť k hornej stanici lanovky, zjazd lanovkou k busu či pešo do horského strediska Ribčev LAZ, odchod do hotela, večera.
 • 7. den: raňajky, naloženie batožiny do autobusu, na bicykli od hotela k najznámejšej tiesňave Slovinska Vintgar, ktorú prejdeme pešo (tam a späť cca 6 km), ďalej na bicykli k fotogenickému kostolíku s pozadím Karnských ALP, späť do Bled (15 km ), naloženie bicyklov, posledná možnosť kúpania či len relaxácia na brehu jazera. Odjazd do ČR v popoludňajších hodinách.
 • 8. den: príchod do ČR v ranných hodinách .
 • Poznámka I: Svozy platí pouze pro pěší variantu zájezdu !!
 • Poznámka II: Vzhľadom k tomu , že naplnenie cyklistické časti programu je priamo závislé na vhodných poveternostných podmienkach , CK si vyhradzuje právo na úpravu programu v prípade nepriaznivého počasia . Detské ceny platia pre deti ubytované spolu s 2 dospelými osobami .
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 4x večera, 1x typická slovenského večera, doprava klimatizovaným autobusom, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1 lôžková izba 2 500 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane poistenia na horskú turistiku a pripoistenie stornopoplatkov do 30 000 Kč za 280 Kč.
 • Stravování: polpenzia . Určite oceníte aj stravovanie formou bufetu ( raňajky i večere ) .
 • Ubytování: Sme ubytovaní v *** hoteli na okraji Blede, len 300 m od Bledského jazera v 2lôžkových izbách so sprchou / WC, telefónom, sat. TV a minibarom.

Príplatky a zľavy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 2 800 Kč
 • dítě 0 - 3 roky - 0 Kč
 • dítě 4 - 15 let - 11 990 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 520 Kč

Julské Alpy na kole
základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Slovinsko Slovinsko
Julské Alpy Julské Alpy
Alpy Alpy
Typ zájazduCYKLOZÁJAZDY
UbytovanieHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, Praha, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz České Budějovice
Zájazdy do destinácií
Slovinsko - zájazdy
Julské Alpy - zájazdy
Alpy - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy