Termíny - přidat do oblíbených
16.09.20 - 23.09.2020MLL0141328 990 KčPřidat

Najväčší z Baleáry - báječná Mallorka - letecky

Náročnosť 2 letecky klimatizovaný autobus hotel polopenze turistika TIP CK Poznání

Španělsko - Mallorca pyšnící se mnoha historickými památkami nabízí neuvěřitelné bohatství krás - od romantických pláží s palmami, přes úrodný kraj pomerančovníků, citronovníků, mandloní, olivovníků a fíkovníků ve vnitrozemí, až po členitá pohoří s borovými lesy i středověkými kláštery na západním a severním pobřeží.


Úvod:

Mallorca-najväčší z Baleárskych ostrovov s hlavným mestom Palma de Mallorca, s mnohými pamiatkami, ponúka neuveriteľnú krásu-od romantické pláže s palmami, cez úrodnú oblasť Orange, citrónovníky, mandle, olivový a figy v interiéri na drsných horách s borovicovými lesmi a stredoveké kláštory v západnej a severnej pobreží. To všetko pred hlavnej sezóny kedy sme jar Stredozemné more, nezaťažené tisíce turistov, únava dosiahne jeho farby, ktoré sú zvyšovanie ich duše, a ich exotické vône, ktoré oživujú zmysly. Pozadí to všetko je zelené nové porasty v mori povrchové zmeny tyrkysová a potom prechádza na obzore v intenzívne jar modré. Sprevádzá Marek Bejr.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
16.09.20 - 23.09.20 20MLL01413 28 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Mallorca s pohodovou turistikou - program zájazdu

 • 1. den: Odchod z Prahy do mesta Palma de Mallorca, príchod vo večerných hodinách, transfer z letiska do hotela, večera.
 • 2. den: výlet do prístavu SANT ELM, piesočná pláž s názorov na ostrove Pantaleo, "prehliadka krásy" romantický záliv s výhľadom na opustené Basset skalnatý ostrov Dragoneru terasovým záhrady kláštora trapistů, návrat do hotela, večera (4 noci na tom istom mieste).
 • 3. den: Raňajky, výlet do kartuziánskému kláštora v meste VALLDEMOSSA, v Green Mountain Valley, miesto, ktoré je známe pre zimný pobyt Frederic Chopin a George Sandová. Odtiaľ, nasleduje klasický zimný výlet z lesov duby a starej osady s možnosťou výstupných uhlířské na TEIX (1 062 m). Odchod na ubytovanie, večera.
 • 4. den: raňajkami, relaxačnú denne: pláže v okolí mesta Palma. Navštívte vodnom raji AQUALAND Arenalu alebo fakultatívny výlet do neďalekej CALA PI s ľahký Pešia pozdĺž pobrežia, návrat do hotela, večera.
 • 5. den: Raňajky, miestny autobus (MHD) na prehliadku hlavného mesta PALMA DE MALLORCA-gotická katedrála LA SEU, jeden z najkrajších v celom Španielsku, palác SARATOGA, pôvodne arabských Alcazar a sídlo maurské vezírů, arabské kúpele, trhy atď. V popoludňajších hodinách Relaxujte na more alebo bazén. Večera.
 • 6. den: Raňajky na, výlet do pútnického kláštor LLUC (P132) s čiernej Madony LA MORENETA, horu vyliezť na jeden z najvyššie vrcholy ostrova TOMIR s názvom (1 103 m), dlhšie pozrieť Mallorca z vtáčieho pohľadu. Odchod do hotela, večera (2 noci na rovnakom mieste).
 • 7. den: Raňajky, výlet do MIRADOR ES COLOMEROM s nádherným výhľadom na skalnatom OSTROHU FORMENTOR, a na historické mestečko POLLENCA s templářským kostol z 13. storočia. Kalvária-výstup 365 krokov do kaplnky, starého rímskeho mosta a neďaleký kláštor v ERMITIA DE PUIG DE Maria s panoramatickým výhľadom. Odchod do hotela, večera.
 • 8. den: odlet do ČR, v prípade priaznivého letového poriadku ešte relax pri mori.
 • Cena zahrnuje: letenka vr. let. tax a poplatkov cca 6 500 Kč, transfery, 7x ubytovanie s polpenziou v hoteli alebo apartmáne, pobytová taxa, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: místní doprava mimo program, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: jednoposteľová izba 3500 Kč, poistenie liečebných nákladov, vrátane zrušenia cesty až 30 000 Kč za 296 Kč.

Príplatky a zľavy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 3 500 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 3 500 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 520 Kč

Mallorca s pohodovou turistikou
základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Španielsko Španielsko
Mallorca Mallorca
Typ zájazduPOZNÁVACIE ZÁJAZDY
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupné miestaPraha hl.m.
Zájazdy do destinácií
Španielsko - zájazdy
Mallorca - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy