Termíny - přidat do oblíbených
10.09.20 - 13.09.2020PLE1464013 590 KčPřidat
10.12.20 - 13.12.2020PLE1468113 590 KčPřidat

Francúzsko - Paríž - metropola nad Seinou (letecky)

Náročnosť 1 letecky bus hotel 3* snidane

Poznávací zájezdy - Francie - Paříž - Frederyk Chopin před více než 150 lety řekl: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, moderně zrenovované čtvrti, honosné operní scény a sebevědomí občané. Vždyť na výstavbě tohoto města se podílela po staletí celá Francie. Paříž je jeviště, na němž jsou dějiny kulisami a divadlo života nepřetržitým představením.

Úvod:

Vydajte sa s nami predĺžený eurovíkend robiť Parize. POLOHA hotelu.Drvo nám umožní individualne navštíviť Večerné Paríž - Čarovné Prechádzky mestom, posedenie v kaviarničkách breh Seiny vstrebanie Tej pravej atmosféry mesta. Frederik Chopin služobníci Viac ako 150 Lety napísal "Paríž JE Všetko, čo chceš!" Platí pre Poskytnite alebo odovzdajte nám. Pre Ernesta Hemingwaya sa tetovanie metropola "Oslavou života". Kľukaté uličky veľkolepé bulváre, preslávené stavby, mondénne obchody prvotriedne reštaurácie, ošumelé krčmy, honosné operný sceny sebavedomie Občania. Zadne Iné EURÓPSKEJ mesto Nie je pripináčika obdivované, Ako Práve Paríž. Poloha hotela *** nám umožní individuálne navštíviť večerné Paríž - kúzelné prechádzky mestom, posedenie v kaviarničkách na brehu Seiny a vstrebaniu tej pravej atmosféry mesta.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: podľa letového Radu Odlet sprievodcom z Prahy, prílet robiť Parize, transfer na ubytovanie robiť hotelu.Drvo. Prehliadka štvrti Montmartre, námestie maliarov Place du Tertre, bazilika Krasna Sacré-Coeur, námestie Pigalle, Moulin Rouge. Individualne Alebo sprievodcom Večerné mesto.
 • 2. den: Pariz - celodenná prehliadka pamätihodností hlavných mesta sprievodcom - Víťazný Oblúk, Champs Elysées, Cez námestie Concorde pokračujeme k a k Opere Ostrovu La Cité - Katedrala Notre Dame, Sainte Chapelle, Justičný lopata Prefektúra. Individuálne Voľno v Latinskej štvrti (kaviarničky, reštaurácie, nákupy Alebo vznešený Pantheon, Sorbona Luxemburské záhrady). Večerné fakultatívne prehliadka loďou Seine neobvyklým pohľadom parížskej pamiatky.
 • 3. den: po raňajkách odídeme na fakultatívny výlet k prehliadke zámku a záhrad VERSAILLES - symbol francúzskych kráľov, demonštrujúci bohatstvo a veľkosť francúzskej monarchie (prímestský vlak RER cca 9 EUR). V neskorých popoludňajších hodinách navštívime Invalidovňu a podvečerné Eiffelovu vežu.
 • 4. den: dopoludnia rozlúčka s Parížom - návšteva múzea LOUVRE, individuálne voľno, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Prahy. Predpokladaný návrat do ČR vo večerných hodinách.
 • Poznámka I: Zájezd 10.12. je přizpůsoben adventní atmosféře v Paříži.
 • Poznámka II: zájazd označený * je prispôsobený adventný atmosfére.
 • Cena zahrnuje: spiatočná letenka Praha-Paríž vr. rokov. tax a poplatkov cca 5 000 Sk, transfer z / na letisko, 3x ubytovanie v hoteli *** - 2lôžk. izby s príslušenstvom, 3x bufetové raňajky, vedúceho zájazdu.
 • Cena nezahrnuje: vstupné, fakultatívne výlety a všetko ostatné , čo nie je uvedené v odseku " Cena zahŕňa " .
 • Příplatky: 1lôžková izba 2 900 Kč , poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu 140 Kč .
 • Stravování: 3x bufetové raňajky
 • Ubytování: hotel *** v parížskej štvrti Clichy, cca 1000 m od centrálnej Paríža. Raňajky formou bufetu, TV, Wi-Fi. Stanica metra pred hotelom (50 m). V okolí hotela sa nachádza plno obchodov, reštaurácií a typických francúzskych uličiek s jedinečnou atmosférou.

Príplatky a zľavy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 3 200 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 140 Kč
 • odbavené zavazadlo do 20 kg - 1 400 Kč


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Paríž Paríž
Francúzsko Francúzsko
Typ zájazduPOZNÁVACIE ZÁJAZDY
UbytovanieHotel
Stravasnídaně
DopravaLetecky
Nástupné miestaPraha hl.m.
Zájazdy do destinácií
Paríž - zájazdy
Francúzsko - zájazdy

Mapa zájazdu


QrCode image

Podobné zájazdy