Ukrajina - Pohodové potulky na Podkarpatskej Rusi

Náročnosť 2 klimatizovaný autobus hotel turistická ubytovna polopenze turistika TIP CK Poznání

Ukrajina - Podkarpatská Rus - pohodová turistika s poznáváním, ubytováním a polopenzí

Úvod:

Chcete navštíviť Podkarpatskú Rus? Túžite spoznať alebo sa vrátiť na toto malebné územie? V tom prípade máme nachystanú akciu, pri ktorej formou hviezdicovitých výletov z dvoch základní môžete s nami prokřižovat strednú a východnú časť tunajšieho kraja. Poďte na pohodový pobyt plný romantických potuliek po údoliach, hrebeňoch a dedinách spestrený miestnym folklórom s podporou autobusu a nocľahy v hoteli a v turbáze (turistickej základni).Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Ukrajina - Podkarpatská rus - program zájazdu

 • 1. - 2.den: odjazd z ČR v podvečerných hodinách, nočný tranzit Slovenskom na Podkarpatskú Rus, dopoludňajšie prehliadka hlavného mesta Užhorod, jeho centrum, skanzen a hrad, prejazd do strednej oblasti Podkarpatskej Rusi, ubytovanie v hoteli 4x na rovnakom mieste.
 • 3. den: návšteva perly Karpát - SINĚVIRSKÉHO JAZERÁ, vychádzka či túra v NP Sinevir.
 • 4. den: túra pod BORŽAVSKOU Poloniny k vodopádu sipot alebo s pomocou sedačkovej lanovky výlet na jej hlavný hrebeň.
 • 5. - 6. den: návšteva dediny KOLOČAVA s hrobom Nikolu Suha a českých četníkov, múzeom I. Olbrachta a histórie, prejazd do rachovskej OBLASTI s registračnými zastávkami - drevené kostolíky, geografický stred Európy, košikárska dediny IZA, ubytovanie v turbáze (3x na rovnakom mieste).
 • 7. - 8. den: návšteva Jasiňa - bývalého najvýchodnejšieho mestečka prvej republiky, pešie túry v okolí Jablonického priesmyku, v prípade priaznivého počasia a záujmu klientov fakultatívny motovýlet na SVIDOVECKÝ HREBEŇ s vrcholom BLIZNICA.
 • 9. - 10. den: zastávka vo vyhlásenej SOLOTVINE (pre záujemcov kúpanie v slanom jazierku) a prehliadka mesta a hradu v Mukačevo, večer odchod na hranice, návrat do ČR okolo poludnia.
 • Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusom, 4x ubytovanie v hoteli a 3x v turbáze v 2lôžkových izbách so soc. zariadením (na vyžiadanie možnosť 3 lôžkových izieb), 7x polpenzia, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy a všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1lôžková izba 3 000 Kč
 • Stravování: 7x polpenzia.
 • Ubytování: 4x v hoteli a 3x v turbaze v 2lôžkových izbách so soc. zariadením (na vyžiadanie možnosť 3 lôžkových izieb).

Ukrajina - Podkarpatská rus
základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Ukrajina Ukrajina
Podkarpatská Rus Podkarpatská Rus
Typ zájazduPoznávacie zájazdy
Ubytovaniekombinované
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaBrno, Hradec Králové, Pardubice, Praha, svoz Olomouc
Zájazdy do destinácií
Ukrajina - zájazdy
Podkarpatská Rus - zájazdyQrCode image