Termíny - přidat do oblíbených
19.07.20 - 24.07.2020ZGS0172113 990 KčPřidat

Pohodový týždeň na bicykli Rakúsko, Nemecko - Alpský diamant - Zugspitze

Náročnosť 2 klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze cyklistika Novinka

Skvělé cykloputování pod nejvyšší horou Německa. Přesvědčte se o kráse bavorských Alp.


Úvod:

Tento cyklistický zájazd je určený pre všetkých, ktorí chcú spoznať okolie čarovného kraja pod najvyššou horou Nemecka - Zugspitze z cyklistického sedla. Všetky trasy sú vybrané tak, aby trasy čo najviac vyhovovali "pohodovej dovolenky". Jedná sa predovšetkým o minimálnej prevýšenie, dĺžka trasy je voliteľná a náročnosť i dĺžku jednotlivých cykloetapa si môžete ľubovoľne vybrať podľa chuti a nálady. V oblasti je aj dostatok MTB tratí všetkých obtiažností. 1 deň budete mať program bez kolesa, pretože vyjdeme lanovkou na najvyššiu horu Nemecka a potom pôjdeme krásnu túru. Ubytovanie máme zaistené na rakúskej strane v Ehrwald vo veľmi peknom *** hotela. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, sat. TV a telefónom. Raňajky sú podávané formou švédskeho stolu a večere menu o 3 chodoch s výberom, desertový a šalátový švédsky stôl. Raz pre nás majitelia pripravili regionálnu špecialitu.

Termín zájazduKód termínuPoznámkaZákladná cena
19.07.20 - 24.07.20 20ZGS01721 13 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjazd vo večerných hodinách z ČR do Rakúska.
 • 2. den: ráno príjazd do Ehrwald, raňajky, ubytovanie podľa možností hotela. Popoludní okružná jazda okolo Lermoos a Ehrwald s možnosťou väčšieho okruhu po panoramatické ceste (15-23 km), večera.
 • 3. den: raňajky, z hotela cez priesmyk FERNPASS okolo jazier BLINDSEE a Fernsteinsee (možnosť kúpania) ďalej krásnym údolím až do Imst (40 km), možnosť zoznámenia sa tiesňavou Rosengartenschlucht, späť busom v neskorých popoludňajších hodinách, večera (v prípade pekného počasia grilovanie).
 • 4. den: raňajky, výjazd lanovkou na Zugspitze (2 962 m). Základný variant (2 z 5; 6 hod., ↑50 m, ↓1 450 m): po krátkej túre na najvyššej hore Nemecka späť do údolia lanovkou a príjemnou cestou do Ehrwald, prehliadka mestečka a pešo do hotela. Ťažká variant (2,5 z 5; 7 hod., ↑50 m, ↓1 450 m), potom stredne ťažkou túrou "Nordalpenweg" k chate KNORRHÜTTE (2 051 m), cestou "Plattsteig" až k chate Ehrwalder ALM (1 502 m), lanovkou dole do Ehrwald a pešo do hotela, typická regionálna večera.
 • 5. den: raňajky, pozdĺž potoka Loisach do GRIESENU, potom okolo kúzelného jazera Plansee až do väčšieho mesta Reutte a cez Heiterwang späť do hotela (50 km). Možnosť kratšie verzie len k jazeru Plansee (30 km), večera.
 • 6. den: raňajky, z hotela do Bichlbach, potom nádhernou cestou cez BERGWANG až do RINNENU, odtiaľ 2 možnosti - prvá okolo jazera ROTLECHSTAUSEE a tiesňavy ROTTECHSCHLUCHT do Weissenbach a po ceste HIRNSTRASSE cez Heiterwang do hotela (50 km) alebo druhá možnosť predĺženia cez Namlos (navyše 25 km), večera.
 • 7. den: raňajky, odjazd do ČR. Príchod v neskorých popoludňajších hodinách.
 • Poznámka I: Svozy platí pouze pro pěší variantu!
 • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 4x večera, 1x regionálna špecialita, spiatočný lanovka na Zugspitze, doprava klimatizovaným autobusom s cyklovlekem, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy, lanovky a všetko ďalšie, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
 • Příplatky: 1lôžková izba 1 800 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu 210 Kč.

Príplatky a zľavy


 • 1 lůžkový pokoj - 1 900 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 210 Kč
 • dítě 0 - 11 let - 10 990 Kč
 • dítě 12 - 15 let - 11 990 Kč


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Rakúsko Rakúsko
Typ zájazduCYKLOZÁJAZDY
UbytovanieHotel 4*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Plzeň, svoz Bratislava
Zájazdy do destinácií
Rakúsko - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy