Paddleboard pre rodiny s deťmi - jazero Molveno

klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze bazén Novinka


Úvod:

Zájazd vás zavedie do majestátnych hôr NP Brenta, prevažne do východnej časti, k jazeru Molveno. Jazero Molveno o ploche 3,3 km2 je prírodný oázou Brentských Dolomitov. Pretože sme ubytovaní priamo na brehu jazera Molveno, nie je nič jednoduchšie, než vytiahnuť svoj paddleboard priamo z "izby" na modrú hladinu priezračného jazera a zažiť nielen vychádzky po jazere, ale aj rôzne hry a zábavu s tým spojenú. Paddleboard môžeme počas zájazdu prestriedať výlety do okolia. Pozrieme sa do srdca Brent či vyjdeme lanovkou na vrchol La Paganella. Izby v *** hoteli na brehu jazera majú vlastné sociálne zariadenie, sat.TV a telefón. Raňajky sú formou švédskeho stolu a večere menu o 3 chodoch a šalátový švédsky stôl. Raz pre nás majitelia pripravili galavečeru. Súčasťou hotela je bazén priamo na brehu jazera s výhľadom na jazero. A práve poloha hotela v pokojnom mieste je ideálny aj pre rodičov s deťmi. Paddleboarding je šport, pri ktorom jazdec na doske podobnom surfovému boarde používa k pohybu vpred dlhého pádla. Rovnako je niekedy skrátene nazývaný SUP (Stand Up Paddle = pádlovania v stoji). Paddleboarding je športom, pri ktorom človek rovnomerne zapája celé telo, zlepší zmysel pre rovnováhu a fyzickú kondíciu. Pri pádlovania dochádza k zapojeniu veľké skupiny svalov od lýtkových na nohách, cez chrbtové a šikmé brušné, až po všetky svaly na rukách. Navyše sa jedná o aeróbny šport, je to teda zdravé pre srdce i pľúca. Veľa príjemného zdravého pohybu a pohľadu "tesne nad vodou", preskúmanie hlbín čistých alpských jazier. Východ a západ slnka. Na paddleboard vyrážame za pokojného stavu vody. Zájazd je vhodný ako rodinný kemp - aneb rodičia s deťmi bez starostí. Zájazd sa koná spoločne s pohodovým týždňom v Alpách (Taliansko - Jazero Molveno a NP Brenta). Pre spestrenie je možné sa kedykoľvek pridať k skupine peších turistov.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • 1. den: odjazd vo večerných hodinách z ČR do Talianska.
  • 2. den: príjazd do Molveno (865 m), dopoludňajšie raňajky, ubytovanie podľa možností hotela, potom prechádzka do centra mestečka MOLVENO a späť okolo bio jazera LAGO DI Biora a po brehu jazera MOLVENO až k hotelu, popoludní zoznámenie s paddleboard, krátka vychádzka , kúpanie v jazere či hotelovom bazéne. Večera.
  • 3. - 6. den: jazdenie na paddleboard pod vedením skúseného lektora, hry, preteky, technika a zábava, možnosť turistiky a peších výletov.
  • 7. den: raňajky, dopoludnia odjazd do ČR, príchod neskoro večer.
  • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 4x večera, 1x galavečera, využitie vonkajšieho bazéna a hotelové pláže, doprava klimatizovaným autobusom, vedúceho zájazdu, inštruktor paddleboarding, informačné materiály.
  • Cena nezahrnuje: požičovné paddleboard na celý pobyt 1 500 € a všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
  • Příplatky: 1lôžková izba 1 900 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu 210 Kč.
  • Stravování: izby v *** hoteli na brehu jazera majú vlastné sociálne zariadenie, sat. TV a telefón. Súčasťou hotela je bazén priamo na brehu jazera s čarovným pohľadom na jazero.
  • Ubytování: izby v *** hoteli na brehu jazera majú vlastné sociálne zariadenie, sat. TV a telefón. Súčasťou hotela je bazén priamo na brehu jazera s čarovným pohľadom na jazero.


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Taliansko Taliansko
UbytovanieHotel 3*
DopravaAutokarem
Nástupné miestaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha, svoz Brno, svoz České Budějovice, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájazdy do destinácií
Taliansko - zájazdyQrCode image