Pohodový týždeň na bicykli - Rakúsko, Taliansko - Drávskej cyklotrasa v Záhrade Dolomitov

klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika bazén Novinka Náročnost 1.5

Úvod:

Počas tohto cyklistického zájazdu spoznáte podrobne slnečné údolia Dolomitov - Hochpustertal v krásnom hoteli. Práve poloha tohto hotela je stvorená pre poznanie divokých Dolomitov, ale i miernejších rakúskych Álp. Budete mať dostatok času i na prehliadku tiesňavy, na možnosť počas etáp sa vykúpať, či len tak leňošiť pod štítmi Dolomitov. V tomto termíne budete cestovať s turistickým variantom, takže môžete počas celého zájazdu využiť i skúseností sprievodcov pre "pohodárov" a absolvovať i nejaké trasy bez bicyklov. Ubytovanie je v bočnom údolí Antholzertal v *** hoteli v útulných izbách s vlastným sociálnym zariadením, sat.TV, rádiom a telefónom. Oceníte určite tiež možnosť relaxácie v hotelovom bazéne. Strava v tomto hoteli patrí medzi najlepšie polpenzie v našej ponuke, kde každý deň ochutnáme miestne špeciality. Sprevádza O.Lonský.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • 1. den: odjazd z ČR vo večerných hodinách.
  • 2. den: príjazd do Antholzertal, raňajky, ubytovanie podľa možností hotela. Potom odídeme busom k údajne nejromantičtějšímu jazeru Dolomitov PRADSER Wildsee a na bicykli späť údolím Hochpustertal do hotela peknú a vcelku pohodovú cyklistickým chodníkom (25 km), večera.
  • 3. den: raňajky, busom k biatlonovému štadióne Anterselva. Na bicykli výjazd 400 výškových metrov na sedlo Staller SATTEL a zjazd rakúskym údolím DEFFEREGENTAL až do Lienz (60 km), kde pre nás príde náš bus. Odchod busom do hotela, večera.
  • 4. den: raňajky, busom do Toblach. Ďalej na bicykli po nádhernej trase bývalej železnice do CORTINA d'Ampezzo, (35 km) prehliadka mesta v zovrie jedinečných Dolomitov velikánov. Späť naším busom na hotel, talianska večera.
  • 5. den: raňajky, odchod naším busom do Toblach, na bicykli pozdĺž rieky Dráva do Lienz (50 km). Po ceste možnosť prehliadky kúzelné tiesňavy GALITZENKLAMM. Späť z Lienzu naším busom do hotela, večera.
  • 6. den: raňajky, na bicykli od hotela cez Bruneck (možnosť prehliadky historického jadra tohto báječného mestečka) pozdĺž rieky Rienzi do západnej časti údolia HOCHPUSTERTAL do Mühlbach (40 km). Späť naším busom do hotela, večera.
  • 7. den: raňajky, vypratanie izieb a odchod do ČR. Príchod vo večerných hodinách.
  • Cena zahrnuje: 5x nocľah, 6x raňajky, 4x večera, 1x talianska večera, vstup do relax. zóny s krytým bazénom a fitness centrom, doprava klimatizovaným autobusom so špeciálnym krytým prívesom na bicykle, vedúceho zájazdu, informačné materiály.
  • Cena nezahrnuje: všetko ostatné, čo nie je uvedené v odseku "Cena zahŕňa".
  • Příplatky: 1lôžková izba 1 900 Kč, poistenie liečebných nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu 210 Kč.


základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Taliansko Taliansko
ZAHRADA DOLOMIT ZAHRADA DOLOMIT
Rakúsko Rakúsko
Dolomity Dolomity
Dolomit Dolomit
Typ zájazduCYKLOZÁJAZDY
UbytovanieHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha
Zájazdy do destinácií
Taliansko - zájazdy
ZAHRADA DOLOMIT - zájazdy
Rakúsko - zájazdy
Dolomity - zájazdy
Dolomit - zájazdyQrCode image

Podobné zájazdy