Zimní pohodový týden - Livigno*

bus vlastní doprava hotel 3* polopenze lyžování


Úvod:

Zimné pohodový týždeň Livigno VLASTNÉ DOPRAVA, SKIPAS I BAZÉN V CENE! TERMÍN: 15. - 17. decembra 2016 (3 dni lyžovania) Celkom 4 noci a 3 dni lyžovania. Hotel priamo pri zjazdovke, bazén v hoteli, skipas v cene, bezcolný zóna s jedinečnými nákupmi (vhodné aj pre nákup darčekov na Vianoce). Z Prahy 720 km. Delegát Roman Fleischmann. Lyžiarsky areál: Toto špičkové stredisko sa nachádza na hraniciach Talianska a Švajčiarska a je v zime dostupné iba jednosmerným 10kilometrovým tunelom Munte la Schera zo Švajčiarska (cca 10 EUR poplatok), ktorý je navyše otvorený len do 20 hod. Avšak sú tu vynikajúce podmienky na lyžovanie - výnimočná snehová istota, slnečné počasie, čistý vzduch, prevažne moderné lanovky a dobré prepojenie skibusom. Lyžovať môžete na južných i na severných svahoch pozdĺž údolia. Viac zjazdoviek nájdete na Vetta Blesaccia, lanovky sem mieria z oboch strán Livigna. Najprudší zjazdovky, pozdĺž kabínovej lanovky Carosello, sú ideálne pre rýchle carvingové oblúky. Z vrcholu Blesaccia vedú miernejší, ale takisto kráľovsky široké carvingové "diaľnice". Na strmosti pridajú v dolných partiách pri zjazde do Livigna. Severné svahy sú výborné pre milovníkov freeride lyžovanie. Vyznávači snowboardingu môžu využiť snowparku s U-rampou. Opačná strana údolia, Monte della Neve, je dostupná kabínkou Mottolino. Okrem návratovej trati pod starou dvojsedačkou tu nájdete samé špičkové zjazdovky. Cvičné terény majú svoje miesto v hojnom počte pozdĺž pešej zóny. Poloha hotela a najlepšia odporúčaná cesta (platí len pre vlastnú dopravu): Z Prahy je to 720 km prevažne po diaľnici (okrem posledných 50 km vo Švajčiarsku), takže pomerne pohodlná aj rýchla cesta. Najlepšia cesta je po diaľnici cez Nemecko, okolo Mníchova, Kufstein (nutná rakúska diaľničná známka, 10-dňová za cca 250 Sk), Innsbruck, pře Pfunds a ďalej odbočkou do Švajčiarska, prejazd Švajčiarskom a tunelom priamo do Livigna. Hotel sa nachádza v miestnej časti Teola na okraji Livigna s nádherným výhľadom na mestečko.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Lyžování Livigno - program zájazdu

  • Poznámka I: Doprava: vlastná, za príplatok (od 2 000 Sk) je možné zaistiť autobusovú či mikrobusová dopravu. Celkom 115 km zjazdoviek (modré 34%, červené 49%, čierne 17%), 31 lanoviek, lyžovanie v nadmorskej výške 1800 m nm - 2800 m nm
  • Poznámka II: U zimních lyžařských zájezdů nelze využít slevu bonus.
  • Cena zahrnuje: 4x ubytovanie v 2lôžkovej izbe, 4x raňajky formou švédskeho stolu, 4x večera (menu o 3 chodoch s výberom a šalátový bufet), 3-dňový skipas (15. 12. - 17. 12. 2016), kúpeľný poplatok, posteľná bielizeň, uteráky, služby delegáta na mieste (od 15 osôb).
  • Cena nezahrnuje: všetko ostatné čo nie je uvedené v odstavcei "cena zahŕňa".
  • Příplatky: 1lôžková izba: 1 500 Kč, od 2 000 Kč je možné zaistiť autobusovú či mikrobusová dopravu.
  • Stravování: Ráno sa vždy od 7.30 hod. Môžete posilniť raňajkami formou talianskeho švédskeho stola vrátane syrov, salám a hlavne viac druhov sladkého pečiva (pre Taliansko tak typické). Na pitie si môžete dať rôzne druhy čaju, kávu, džús atď. Večera sa skladá sa z 3 chodov a šalátového bufetu. Pitie nie je zahrnuté v cene, každý dostane kartu, ktorú si nabije príslušným finančným obnosom (napr. 20 EUR) a čašník mu potom strháva prípadnú útratu priamo z tejto karty. Na konci zájazdu sa karta vráti a nevyčerpané peniaze sa vám vrátia. Kartu možno kedykoľvek dobiť.
  • Ubytování: Tento *** hotel leží v známej bezcolnej zóne Livigno, len pár metrov od zjazdovky. Práve poloha hotela, bezkonkurenčné nákupy (bez dane - parfumy, alkohol, káva, tabak aj s 50% zľavou) a hlavne skipas už v cene zájazdu, to sú tie najväčšie devízy tohto zájazdu. Ubytovanie je v 2lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, sat. TV, telefónom. Obrovskou výhodou je aj vlastný krytý bazén (povinné kúpacie čiapky), kde môžete zregenerovať sily na ďalší deň.
  • Sleva: Dítě do 0 -12 let:2 500 Kč, 13-17 le: 1 500,-. Sleva pro dítě platí pouze v případě, že bude na pokoji s min. 2 dosp. osobami.

Lyžování Livigno
základné informácie


Podrobné pokyny k zájazdu
Destinácie Taliansko Taliansko
Livigno Livigno
Carosello 3000 Ski Carosello 3000 Ski
Typ zájazduLYŽOVÁNÍ V ALPÁCH
UbytovanieHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupné miestavlastní
Zájazdy do destinácií
Taliansko - zájazdy
Livigno - zájazdy
Carosello 3000 Ski - zájazdyQrCode image